• 09:15

    TV prodaja

    Petak, 23-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 23-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 12:20

    Glazbeni program

    Petak, 23-06-2017.

  • 13:00

    (Ne)odgovorne misli, informativna emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 13:30

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 23-06-2017.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 23-06-2017.

  • 16:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Petak, 23-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 23-06-2017.

  • 18:30

    Aquarel, mozaična emisija

    Petak, 23-06-2017.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Petak, 23-06-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 23-06-2017.

  • 21:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Petak, 23-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 23:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 23:30

    Kraj programa

    Petak, 23-06-2017.

  • 10:00

    Glazbeni program

    Subota, 24-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 24-06-2017.

  • 11:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 11:30

    TV prodaja

    Subota, 24-06-2017.

  • 12:00

    Glazbeni program

    Subota, 24-06-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Subota, 24-06-2017.

  • 13:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 15:00

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 16:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 16:30

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 17:00

    Ćakula kroz život, magazin

    Subota, 24-06-2017.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna emisija

    Subota, 24-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, inforamtivna emisija

    Subota, 24-06-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 19:00

    Etnikum, emisija o nacionalnim manjinama

    Subota, 24-06-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Subota, 24-06-2017.

  • 20:00

    Top destinacije, magazin

    Subota, 24-06-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Subota, 24-06-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 23:20

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 02:20

    Kraj programa

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 12:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 14:30

    Biblija govori, vjerska emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 15:30

    Dom na kvadrat, emisija o stanovanju (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 16:00

    Aktualni sat, talk-show (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 17:30

    Pogled preko ramena, satirična emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 20:00

    Županijski mozaik, mozaična emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 23:00

    Pogled preko ramena, satirična emisija (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 23:30

    Kraj programa

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 11:30

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 12:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 14:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 15:15

    Dom2, emisija o stanovanju (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 16:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 16:50

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 18:30

    Sportikos, sportska emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 19:20

    Citiy music, glazbena emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 21:00

    Sport nedjeljom, sportska emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 23:55

    Kraj programa

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Utorak, 27-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Utorak, 27-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 12:30

    TV prodaja

    Utorak, 27-06-2017.

  • 12:45

    Glazbeni program

    Utorak, 27-06-2017.

  • 13:45

    TV prodaja

    Utorak, 27-06-2017.

  • 14:00

    Lifestyle TV, magazin

    Utorak, 27-06-2017.

  • 15:00

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 16:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 16:50

    Vukovarska kronika, mozaična emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Utorak, 27-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Utorak, 27-06-2017.

  • 19:00

    City Music, glazbena emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 20:00

    E-svijet, emisija o novim tehnologijama

    Utorak, 27-06-2017.

  • 20:30

    Županijski mozaik, mozaična emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopis (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 21:30

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 22:00

    Kako se snimao film, dokumentarna emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 23:55

    Kraj programa

    Utorak, 27-06-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 12:45

    TV prodaja

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 13:30

    Sport nedjeljom, sportska emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 15:00

    TV prodaja

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 15:15

    Privredni.hr, poslovni magazin (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 16:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 16:50

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 18:30

    Dom2, emisija o stanovanju

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 19:00

    City Music, glazbena emisija

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 21:00

    Aktualni sat, infromativna emisija

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 22:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 23:55

    Kraj programa

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 12:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 13:30

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 14:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 14:30

    Scena by Hana, magazin

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 15:15

    Ćakula kroz život, magazin (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 16:00

    Aktualni sat, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 17:00

    Dom na kvadrat, emisija o stanovanju (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 18:30

    TV koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 19:20

    City Music, glazbena emisija

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 21:00

    Slavonsko veselje, snimka javnog snimanja emisije u Našicama

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 23:10

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 23:40

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 00:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 01:00

    Kraj programa

    Petak, 30-06-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Petak, 30-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 30-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 12:20

    Glazbeni program

    Petak, 30-06-2017.

  • 13:00

    (Ne)odgovorne misli, informativna emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 13:30

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 30-06-2017.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 30-06-2017.

  • 16:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Petak, 30-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 30-06-2017.

  • 18:30

    Aquarel, mozaična emisija

    Petak, 30-06-2017.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Petak, 30-06-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 30-06-2017.

  • 21:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Petak, 30-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 23:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 23:30

    Kraj programa

    Petak, 30-06-2017.

  • 10:00

    Glazbeni program

    Subota, 01-07-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 01-07-2017.

  • 11:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 11:30

    TV prodaja

    Subota, 01-07-2017.

  • 12:00

    Glazbeni program

    Subota, 01-07-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Subota, 01-07-2017.

  • 13:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 15:00

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 16:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 16:30

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 17:00

    Ćakula kroz život, magazin

    Subota, 01-07-2017.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna emisija

    Subota, 01-07-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, inforamtivna emisija

    Subota, 01-07-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 19:00

    Etnikum, emisija o nacionalnim manjinama

    Subota, 01-07-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Subota, 01-07-2017.

  • 20:00

    Top destinacije, magazin

    Subota, 01-07-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Subota, 01-07-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 23:20

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 02:20

    Kraj programa

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 12:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 14:30

    Biblija govori, vjerska emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 15:30

    Dom na kvadrat, emisija o stanovanju (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 16:00

    Aktualni sat, talk-show (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 17:30

    Pogled preko ramena, satirična emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 20:00

    Županijski mozaik, mozaična emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 23:00

    Pogled preko ramena, satirična emisija (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 23:30

    Kraj programa

    Nedjelja, 02-07-2017.

15. ljeto u Domu tehnike

U vremenu od 26. lipnja 2017. do 1. rujna 2017. pozivaju se učenici osnovnih škola Grada Osijeka da se uključe u radionice tehničkih aktivnosti koje će biti organizirane za vrijeme ljetnih školskih praznika, u Domu tehnike u osječkoj Tvrđi, u okviru projekta “Ljeto u Domu tehnike”.

Organizatori su Zajednica tehničke kulture Grada Osijeka i Zajednica tehničke kulture Osječko-baranjske županije, suorganizatori su udruge tehničke kulture.

Cilj programa je korisno korištenje slobodnog vremena u ljetnim mjesecima.

Programi su osmišljeni tako da učenike upozna s osnovama nekih tehnika koje bi kasnije mogao samostalno usavršavati kroz programe Centru tehničke kulture ili udruga tehničke kulture.

Programi se odvijaju pet dana u tjednu, od ponedjeljka do petka, u vremenu od 9,00 do 12,00 sati.

Cijena: Uplata za jedan program (petodnevni) 60,00 kuna, jednodnevni 15,00 kuna.

Prijave u tajništvu Doma tehnike, do popunjena skupina, Trg J. Križanića 1, svaki dan od 8:00 – 14:00. Telefon: 212-677 ili e-mail: dom-tehnike@tehnika-osijek.hr

Popis radionica
LIKOVNA UMJETNOST U TEHNIČKOJ KULTURI  26.6. – 30.6.

STOP-TRIK ANIMACIJA  3.7. – 7.7.
LJETNA ŠKOLA ASTRONOMIJE  3.7. – 7.7.
ORIJENTACIJA I KOMUNIKACIJA  10.7. – 14.7.
KONSTRUKTORSTVO  10.7. – 14.7.
MAKETARSTVO – IZRADA DRVENIH PREDMETA  17.7. – 21.7.
IZRADA VIDEO IGRE  17.7. – 21.7.
SASTAVLJANJE I PROGRAMIRANJE LEGO MODELA  24.7. – 28.7.
3D MODELIRANJE I PRINTANJE  31.7. – 4.8. (BESPLATNO ZA UČENIKE 7. I 8. RAZREDA) 
ELEKTRONIKA I RADIO ORIJENTACIJA  7.8. – 11.8.
ŠKOLA LETENJA DRONOVIMA  21.8. – 25.8.
SASTAVLJANJE I PROGRAMIRANJE LEGO MODELA  28.8. – 1.9.

Opis radionica

Likovna umjetnost u tehničkoj kulturi
26.6.2017. – 30.6.2017.
– likovna priprema tehničkog projekta, slobodoručno crtanje, slikanje, perspektiva, osnove crtačkih i slikarskih tehnika
Mjesto održavanja: DOM TEHNIKE, Kabinet 17 prvi kat
Vrijeme održavanja: svaki dan od 9:00 do 12:00
Organizator: Hrvatsko društvo umjetnika ”Adolf Waldinger”
Voditelj radionice: Zoran Đurkić, dipl.ing., Ida Đurkić, prof.
Za učenike: OD  1  DO  8  RAZREDA

STOP-TRIK animacija
3.7.2017. – 7.7.2017.
– animacija bez crtanja, spoj filma i animacije, animiranje predmeta koji nas okružuju
Mjesto održavanja: DOM TEHNIKE, Kabinet 20 prvi kat
Vrijeme održavanja: svaki dan od 9:00 do 12:00
Organizator: Video klub ‘’Mursa’’
Voditelj radionice: Aleksandar Muharemović
Za učenike: OD  4  DO  8  RAZREDA

Ljetna škola astronomije
3.7.2017. – 7.7.2017.
– sastavljanje i upravljanje teleskopom, promatranje teleskopom sunčanih pjega na Suncu i nebeskih objekata
Mjesto održavanja: DOM TEHNIKE, Kabinet 7 prizemlje
Vrijeme održavanja: svaki dan od 9:00 do 12:00
Organizator: Društvo pedagoga tehničke kulture Osijek
Voditelj radionice: Zoran Svoren, prof.
Za učenike: OD  5  DO  8  RAZREDA

Orijentacija i komunikacija
10.7.2017. – 14.7.2017.
– orijentacija i komunikacija, topografija, kompas, orijentacija u prirodi, radio uređaji na CB bandu
Mjesto održavanja: DOM TEHNIKE, velika dvorana drugi kat
Vrijeme održavanja: svaki dan od 9:00 do 12:00
Organizator: CB radioklub LEGA Osijek
Voditelj radionice: Suzana Sekulić
Za učenike: OD  5  DO  8  RAZREDA

Konstruktorstvo
10.7.2017. – 14.7.2017.
– sastavljanje raznih modela uz pomoć elemenata iz EITECH konstruktorskih kutija
Mjesto održavanja: DOM TEHNIKE, Kabinet 19 prvi kat
Vrijeme održavanja: svaki dan od 9:00 do 12:00
Organizator: Zajednica tehničke kulture Osječko-baranjske županije
Voditelj radionice: Vjekoslav Jakopović
Za učenike: OD  1  DO  8  RAZREDA

Maketarstvo – izrada drvenih predmeta
17.7.2017. – 21.7.2017.
– rad na UNIMAT 1 Basic strojevima, izrada drvenih predmeta, rezanje, bušenje, brušenje i lijepljenje šperploče, oblikovanje i bojanje
pedmeta
Mjesto održavanja: DOM TEHNIKE, Kabinet 6 prizemlje
Vrijeme održavanja: svaki dan od 9:00 do 12:00
Organizator: Zajednica tehničke kulture Grada Osijeka
Voditelj radionice: Katarina Tomić
Za učenike: OD  1  DO  8  RAZREDA

Izrada video igre
17.7.2017. – 21.7.2017.
– upoznavanje Unity3D engine-a, izrada jednostavne igre
Mjesto održavanja: DOM TEHNIKE, Kabinet 1 prizemlje
Vrijeme održavanja: svaki dan od 9:00 do 12:00
Organizator: Zajednica tehničke kulture Grada Osijeka
Voditelj radionice: Renato Rašić
Za učenike: OD  5  DO  8  RAZREDA

Sastavljanje i programiranje LEGO modela
24.7.2017. – 28.7.2017.
28.8.2017. – 1.9.2017.
– sastavljanje Lego tehnic modela, upoznavanje osnova programiranja Lego mindstorm robota
Mjesto održavanja: DOM TEHNIKE, Kabinet 1 prizemlje
Vrijeme održavanja: svaki dan od 9:00 do 12:00
Voditelj radionice: Daniel Vidaković
Organizator: Informatički klub Osijek – temin 24.7.2017. – 28.7.2017.
Organizator: Zajednica tehničke kulture Grada Osijeka – temin 28.8.2017. – 1.9.2017.
Za učenike: OD  4  DO  8  RAZREDA

3D modeliranje i printanje
31.7.2017. – 4.8.2017.
– izrada 2D skice, pretvorba skice u 3D model, izrada Gkoda koji 3D printer razumije ispis na 3D printeru
Mjesto održavanja: DOM TEHNIKE, Kabinet 1 prizemlje
Vrijeme održavanja: svaki dan od 9:00 do 12:00
Organizator: Zajednica tehničke kulture Grada Osijeka
Voditelj radionice: Miloš Radić
BESPLATNO Za učenike: 7 i 8  RAZREDA
Projekt 3D modeliranja i printanje je prošao na javnom natječaju za financiranje projekata i programa udruga iz Proračuna Grada Osijeka u 2017. godini u području 8. IZVANINSTITUCIONALNO OBRAZOVANJE.

Elektronika i radio orijentacija
7.8.2017. – 11.8.2017.
– upoznavanje elektroničkih elemenata, lemljenje elektroničkog sklopa, mjerenja u elektronici, radio uređaj čemu služi i kako se koristi, povezivanje radio uređaja sa računalom
Mjesto održavanja: DOM TEHNIKE, Kabinet 10 prvi kat
Vrijeme održavanja: svaki dan 9:00 –  12:00
Organizator: Radioklub ‘’Osijek’’
Voditelj radionice: Marijan Rečić
Za učenike: OD  5  DO  8  RAZREDA

Škola letenja dronovima
21.8.2017. – 25.8.2017.
– upoznavanje dronova. upravljanje, trening i  natjecanje
Mjesto održavanja: DOM TEHNIKE, Kabinet 5 prizemlje
Vrijeme održavanja: svaki dan 9:00 –  12:00
Organizator: Aeroklub ‘’Osijek’’
Voditelj radionice: Antun Šikić
Za učenike: OD  1  DO  8  RAZREDA

dom-tehnike

Osijek | 13.06.2017.

Povezane vijesti

SVJETSKI DAN GLAZBE

21.06.2017. | 15:32

SURADNJOM DO NOVIH ISKORAKA

19.06.2017. | 19:47

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development