• 09:45

    TV prodaja

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 10:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 11:30

    Kultura 21, magazin

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 12:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 12:20

    U dobroj formi, magazin

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 13:00

    Pitanje tjedna, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 14:00

    Znam što gledam, emisija o medijskoj pismenosti (R)

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 14:55

    Karte na stol. talk show (R)

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 17:10

    REV, magazin

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 18:30

    TV Koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 21:00

    Crveni fićo, emisija o braniteljima

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 21:30

    U dobroj formi, magazin

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 23:45

    Kraj programa

    Četvrtak, 22-10-2020.

  • 09:30

    Glazbeni program

    Petak, 23-10-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Petak, 23-10-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 23-10-2020.

  • 10:20

    Glazbeni program

    Petak, 23-10-2020.

  • 10:45

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Petak, 23-10-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin (R)

    Petak, 23-10-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin (R)

    Petak, 23-10-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 23-10-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 23-10-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 23-10-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 23-10-2020.

  • 14:55

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 23-10-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 23-10-2020.

  • 16:00

    Produženi vikend, mozaična emisija (R)

    Petak, 23-10-2020.

  • 17:00

    Kratki rezovi, emisija o filmu

    Petak, 23-10-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 23-10-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Petak, 23-10-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Petak, 23-10-2020.

  • 20:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Petak, 23-10-2020.

  • 21:00

    To smo mi, putopisna reportaža

    Petak, 23-10-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 23-10-2020.

  • 22:15

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 23-10-2020.

  • 22:35

    Budnica, talk show (R)

    Petak, 23-10-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 24-10-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 24-10-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 24-10-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 24-10-2020.

  • 10:45

    LifeStyle, magazin

    Subota, 24-10-2020.

  • 11:45

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Subota, 24-10-2020.

  • 12:45

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 24-10-2020.

  • 13:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 24-10-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 24-10-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 24-10-2020.

  • 15:45

    TV prodaja

    Subota, 24-10-2020.

  • 16:00

    Kultura 21, magazin

    Subota, 24-10-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 24-10-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 24-10-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 24-10-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 24-10-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 24-10-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 24-10-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 24-10-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 24-10-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 10:30

    Znam što gledam, emisijao medijskoj pismenosti

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 11:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 14:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljopriverdna emisija

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 15:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 16:30

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 17:40

    Mamre, vjerski program (R)

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 25-10-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 25-10-2020.

16 MEDALJA AK SLAVONIJA – ŽITO

Atletičari i atletičarke osječke Slavonije – Žito osvojili su čak 16 medalja na prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore održanom u Čakovcu. Osječani su osvojili tri zlatne, šest srebrnih i sedam brončanih te su po broju odličja izjednačeni s najuspješnijim klubom prvenstva, zagrebačkim Agramom. Osječki je klub u ukupnom poretku na čakovečkom Prvenstvu Hrvatske bio četvrti. Pojedinačno se u konkurenciji mlađih juniorki istaknula Melani Bosić koja je osvojila čak pet medalja od čega zlatnu sa štafetom 4×100 m. Kod mlađih juniora istakuo se Franko Salaj s četiri medalje, dvije pojedinačno i dvije sa štafetom. Franko je postao novi državni prvak na 100 m, dok je na 200 m bio brončani. Bio je i član štafete u kojoj su još trčali Joško Buzina, Bernard Bručić i Mislav Škrtić, a koja je istrčala dva srebra. Karlo Salaj postao je novi državni prvak u skoku s motkom s preskočenih četiri metra.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development