• 09:30

    Glazbeni program

    Petak, 04-12-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Petak, 04-12-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 04-12-2020.

  • 10:20

    Glazbeni program

    Petak, 04-12-2020.

  • 10:45

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Petak, 04-12-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin (R)

    Petak, 04-12-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin (R)

    Petak, 04-12-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 04-12-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 04-12-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 04-12-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 04-12-2020.

  • 14:55

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 04-12-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 04-12-2020.

  • 16:00

    Produženi vikend, mozaična emisija (R)

    Petak, 04-12-2020.

  • 17:00

    Kratki rezovi, emisija o filmu

    Petak, 04-12-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 04-12-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Petak, 04-12-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Petak, 04-12-2020.

  • 20:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Petak, 04-12-2020.

  • 21:00

    To smo mi, putopisna reportaža

    Petak, 04-12-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 04-12-2020.

  • 22:15

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 04-12-2020.

  • 22:35

    Budnica, talk show (R)

    Petak, 04-12-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 05-12-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 05-12-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 05-12-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 05-12-2020.

  • 10:45

    LifeStyle, magazin

    Subota, 05-12-2020.

  • 11:45

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Subota, 05-12-2020.

  • 12:45

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 05-12-2020.

  • 13:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 05-12-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 05-12-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 05-12-2020.

  • 15:45

    TV prodaja

    Subota, 05-12-2020.

  • 16:00

    Kultura 21, magazin

    Subota, 05-12-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 05-12-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 05-12-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 05-12-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 05-12-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 05-12-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 05-12-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 05-12-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 05-12-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 10:30

    Znam što gledam, emisijao medijskoj pismenosti

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 11:00

    To smo mi, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 14:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljopriverdna emisija

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 15:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 16:30

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 17:40

    Mamre, vjerski program (R)

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 06-12-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 06-12-2020.

“6.VUKOVAR OPEN 2017.”

U Vukovaru je održan 6. Vukovar open, Kup branitelja Vukovara i to u taekwondou za sve uzrasne kategorije i natjecanje u KICKU. Natjecanje je okupilo 254 natjecatelja iz 41 kluba iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine i 198 najmlađih natjecatelja u disciplinama KID i KICK. Član taekwondo kluba „Osijek“ Marko Skoko u natjecanju KID, u kategoriji do 32kg je izgubio u finalu i morao se zadovoljiti srebrnom medaljom. Zlatne medalje osvojili su Laura Zahirović i Denis Bakunić, dok su Dominik Lovaković i Doris Lukić osvojili srebrne medalje, a u Taekwondo klub Osijek stiglo je još 5 brončanih medalja u raznim kategorijama. Inače, ovo natjecanje posvećeno je svim hrvatskih braniteljima i civilima stradalima u obrani Vukovara 1991. godine., a organizatori natjecanja su taekwondo klub „Otok“ i Udruga maloljetnih dragovoljaca Domovinskog rata Republike Hrvatske.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development