• 09:45

    TV prodaja

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 10:30

    Sportikos, emisija o sportu (R)

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 11:30

    TV prodaja

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 11:45

    LifeStyle, magazin (R)

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 12:45

    U dobroj formi, magazin

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 13:15

    Kultura 21, magazin

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 14:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 14:40

    V&P tretman, talk show (R)

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 16:55

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 18:30

    Motor mobil, magazin

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 20:00

    Pitanje tjedna, informativna - kontakt emisija

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 21:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 21:30

    To smo mi, putopisna reportaža (R)

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 22:30

    Kultura 21, magazin (R)

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 23:00

    Kraj programa

    Srijeda, 22-01-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 10:30

    Moj ljubimac i ja, emisija o kućnim ljubimcima (R)

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 11:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 11:15

    Glazbeni program

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 11:30

    Pitanje tjedna, informativna kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 12:30

    To smo mi, putopsina reportaža (R)

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 13:00

    Glazbeni program

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 13:30

    V&P tretman, talk show (R)

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 15:20

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 15:50

    U dobroj formi, magazin

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 15:55

    Viijesti, informativna emisija

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 17:10

    Dom2, emisijja o stanovanju

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 18:30

    TV koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 19:20

    City music, glazbena emisija

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 21:00

    Znam što gledam, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 21:35

    Akademska četvrt, mozaični program (R)

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 22:30

    Pitanje tjedna, informativna kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Četvrtak, 23-01-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Petak, 24-01-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 24-01-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 24-01-2020.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 24-01-2020.

  • 11:00

    Motor mobil, magazin (R)

    Petak, 24-01-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 24-01-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 24-01-2020.

  • 12:30

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu (R)

    Petak, 24-01-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 24-01-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 24-01-2020.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Petak, 24-01-2020.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 24-01-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 24-01-2020.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 24-01-2020.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 24-01-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 24-01-2020.

  • 18:30

    Dom2, emisija o stanovanju

    Petak, 24-01-2020.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 24-01-2020.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Petak, 24-01-2020.

  • 20:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Petak, 24-01-2020.

  • 21:00

    To smo mi, putopisna reportaža

    Petak, 24-01-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 24-01-2020.

  • 22:15

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 24-01-2020.

  • 22:45

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 24-01-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 25-01-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 25-01-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 25-01-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 25-01-2020.

  • 10:45

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 25-01-2020.

  • 11:30

    Pitanje tjedna, informativna kontakt emisija (R)

    Subota, 25-01-2020.

  • 12:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 25-01-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 25-01-2020.

  • 14:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 25-01-2020.

  • 15:30

    Glazbeni program

    Subota, 25-01-2020.

  • 16:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 25-01-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 25-01-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 25-01-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 25-01-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 25-01-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 25-01-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 25-01-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 25-01-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 25-01-2020.

  • 09:20

    TV prodaja

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerska emisija

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 10:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontkat emisija (R)

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 12:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 13:30

    Karte na stol, talk show

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 14:30

    To smo mi, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 15:30

    Osijek info, moziačna emisija (R)

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 16:00

    Moj ljubimac i ja, emisija o kućnim ljubimcima

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 16:30

    V&P tretman, talk show (R)

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 17:45

    Mamre, vjerska emisija

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 26-01-2020.

  • 23:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 26-01-2020.

ANTI ŠIMLEŠI 15. POKAL GRADA OSIJEKA

U organizaciji Konjičkog kluba Osijek na osječkom hiodromu Pampas održana su dva tradicionalna i vrlo kvalitetna natjecanja u preponskom jahanju. U sklopu subotnjeg finala Croatia kupa održano je pet utrka na visinama prepona od 80 do 140 cm. Na 140 cm prvo mjesto osvojio je Andrija Hrgović, koji je parkur na grlu Galaxie prošao u najkraćem vremenu i bez kaznenih bodova. U nedjeljnom programu bilo je šest utrka s preponama visine također od 80 do 140 cm, a posljednja se utrka bodovala za 15. Pokal Grada Osijeka u kojem su nastupila četiri najbolja jahača i grla. U reprezentativnoj konkurenciji na kraju je u baražu pobjedu i vrijednu novčanu nagradu osvojio Ante Šimleša na grlu Ipswitch, član KK Sveti Juraj, ispred klupskog kolege Andrije Hrgovića.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development