• 09:45

    TV prodaja

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 10:30

    Moj ljubimac i ja, emisija o kućnim ljubimcima (R)

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 11:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 11:15

    Glazbeni program

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 11:30

    PItanje tjedna, informativna kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 12:00

    To smo mi, putopsina reportaža (R)

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 13:00

    V&P tretman, talk show (R)

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 14:15

    Crveni fićo, emisija o braniteljima

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 14:50

    U dobroj formi, magazin

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 15:20

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 15:55

    Viijesti, informativna emisija

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 17:10

    Dom2, emisijja o stanovanju

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 18:30

    TV koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 19:20

    City music, glazbena emisija

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 21:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 22:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 23:00

    PItanje tjedna, informativna kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 23:59

    Kraj programa

    Četvrtak, 14-11-2019.

  • 09:30

    TV prodaja

    Petak, 15-11-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 15-11-2019.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 15-11-2019.

  • 11:00

    Motor mobil, magazin (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 15-11-2019.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 15-11-2019.

  • 12:30

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 13:00

    Osijek info, moziačna emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 13:30

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Petak, 15-11-2019.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 15-11-2019.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 15-11-2019.

  • 18:30

    Dom2, emisija o stanovanju

    Petak, 15-11-2019.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Petak, 15-11-2019.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 15-11-2019.

  • 21:00

    To smo mi, putopisna reportaža

    Petak, 15-11-2019.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 15-11-2019.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 22:45

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 16-11-2019.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 16-11-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 16-11-2019.

  • 10:45

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 11:30

    PItanje tjedna, informativna kontakt emisija (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 12:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 14:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 15:30

    Glazbeni program

    Subota, 16-11-2019.

  • 16:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 16-11-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 16-11-2019.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 16-11-2019.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 16-11-2019.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 16-11-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 23:00

    Kultura 21, magazin

    Subota, 16-11-2019.

  • 09:20

    TV prodaja

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 09:45

    Mamre, vjerska emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 10:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontkat emisija (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 12:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 13:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 14:30

    To smo mi, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 15:30

    Znam što gledam, mozaična emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 16:00

    Moj ljubimac i ja, emisija o kućnim ljubimcima

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 16:30

    V&P tretman, talk show (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 17:45

    Mamre, vjerska emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 19:00

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 20:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 23:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 17-11-2019.

BENOVIĆU ZLATO NA SK U TURSKOJ

Osječki gimnastičar i hrvatski reprezentativac Aurel Benović u svojoj je prvoj seniorskoj sezoni uspio osvojiti zlatnu medalju na jednom od natjecanja iz serije Svjetskog kupa. Devetnaestogodišnji Benović sa zasluženim se zlatnim odličjem vratio iz turskog Mersina, gdje je kao prvi iz kvalifikacija ušao u finale partera i potom ponovo nadmašio suparnike s visokom sudačkom ocjenom 14.500. Drugoplasirani u Mersinu bio je domaći predstavnik Mustafa Arca s osjetno nižom ocjenom 14.050. Aurel Benović ove je godine u svibnju na Svjetskom kupu u Osijeku po prvi puta ušao u finale partrera, a tijekom kolovoza se u slovenskom Kopru po prvi puta popeo i na pobjedničko postolje, osvojivši brončanu medalju. Na Svjetskom kupu u Mersinu na konju s hvataljkama nastupio je Osječanin Renato Prpić, član Inove Gym, koji je s ocjenom 12.900 zauzeo zapaženo četvrto mjesto.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development