CIBALIA U POLUFINALU KUPA

Nogometaši vinkovačke Cibalije plasirali su se u polufinale hrvatskoga kupa nakon što su u uzvratnom susretu četvrtfinala pobijedili Osijek u Gradskom vrtu rezultatom 3:1. Nakon prvog četvrtfinalnog susreta u Vinkovcima, koji je završio 1:1, Osječani su bili u prednosti zbog pogotka u gostima, međutim Cibalia je u uzvratu povela već u 54. sekundi susreta pogotkom Koledića koji je na spavanju uhvatio cijelu obranu bijelo-plavih. Domaćini su poravnali u 51. minuti pogotkom Leškovića koji je stvari vratio na rezultatski početak. Međutim, samo dvije minute kasnije novi šok za Osječane bio je novi pogodak Cibalije koji je postigao Puljić. Do kraja susreta nisu uspjevali svi očajnički i uglavnom stihijski pokušaji Osijeka, a zasluženost vinkovačke pobjede potvrdio je iskusni Bartolović koji je u sudačkoj nadoknadi izbio sam pred vratara Vargića, obišao ga i pospremio loptu u praznu mrežu.