DVA REMIJA OSJEČKIH NOGOMETAŠA

U nastavku austrijskih dvotjednih priprema za novu natjecateljsku sezonu, nogometaši osječog prvoligaša imali su još dvije jače međunarodne provjere. Trener bijelo – plavih Dino Skender iskoristio je tom prigodom sve raspoložive igračke snage koje je rasporedio u dvije utakmice odigrane istoga dana i to protiv češkog Banika iz Ostrave i austrijskog Mattersburga. Oba susreta završila su neodlučenim rezultatima. 1:1 protiv Banika u kojem je strijelac izjednačujućeg pogotka za Osječane bio Marko Dugandžić u 88. minuti dok su strijelci za bijelo – plave u remiju 3:3 protiv Mattersburga bili novopridošli Antonio Mance u 4., Mirko Marić u 17. i Marko Dugandžić u 80. minuti. Nogometaši Osijeka će prije povratka s priprema u Austriji, koji je planiran 8. srpnja, odigrati još dvije prijateljske međunarodne utakmice.