• 09:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 10:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 11:30

    Akademska četvrt, mozaični program

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 11:45

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 12:45

    U dobroj formi, magazin

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 13:15

    Kultura 21, magazin

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 13:55

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 14:25

    TV prodaja

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 14:40

    Glazbeni program

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 14:55

    LifeStyle TV, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 16:55

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 18:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 21:00

    Alaj kuvam i kuvat znadem, zabavna emisija (R)

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Srijeda, 27-05-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 10:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 11:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 11:30

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 12:30

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 13:30

    Šokadijo u srcu te nosim , putopisna reportaža (R)

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 14:00

    U dobroj formi, magazin

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 14:45

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 15:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 15:20

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 15:55

    Viijesti, informativna emisija

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 17:10

    REV, magazin

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 18:30

    TV Koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 21:00

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 23:00

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 28-05-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Petak, 29-05-2020.

  • 09:15

    TV prodaja

    Petak, 29-05-2020.

  • 09:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Petak, 29-05-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 29-05-2020.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 29-05-2020.

  • 11:00

    Stožer CZ Osječko- baranjske županije, uključenje

    Petak, 29-05-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 29-05-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 29-05-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 29-05-2020.

  • 13:00

    Osijek info,mozaična emisija (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 29-05-2020.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 17:00

    TV ordinacija, emisija o zdravlju

    Petak, 29-05-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 18:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Petak, 29-05-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Petak, 29-05-2020.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža

    Petak, 29-05-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 22:10

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 22:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 30-05-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 30-05-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 30-05-2020.

  • 10:45

    LifeStyle TV, magazin (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 11:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 12:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 13:10

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 30-05-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 15:30

    "Bijeli jelen", snimka predstave (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 30-05-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 30-05-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 22:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 23:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 09:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 10:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 14:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, emisija o poljoprivredi

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 15:40

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 16:40

    Alaj kuvam i kuvati znadem, zabavna emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 17:15

    Osijek info, mozaična emisija

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, mozaična emisija

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 23:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 31-05-2020.

HRVATSKA U DRUGOM KRUGU EP

Hrvatska muška rukometna reprezentacija plasirala se u drugi krug Europskog prvenstva nakon što je u prvom krugu skupine “A” odigranom u austrijskom Grazu ostvarila sve tri pobjede. Nakon što su izabranici Line Červara pobjedama protiv Crne Gore i Bjelorusije već potvrdili prolaz u drugi krug uz prenošenje dva boda, svejedno su i protiv Srbije odigrali ozbiljno i motivirano te su pobjedom 24:21 još jednom obradovali tisuće hrvatskih navijača koji su ih bučno bodrili u Grazu. Junaci nove pobjede bili su vratar Marin Šego i kapetan Domagoj Duvnjak koji je presjekao nekoliko ključnih lopti uz pet pogodaka. Šego je skupio čak 16 obrana uz visokih 44 posto obrana. Hrvatska natjecanje u drugom krugu nastavlja u četvrtak u Beču u sukpini sa Španjolskom, Njemačkom i još dvije reprezentacije iz kruga Austrije, Češke i Sjeverne Makedonije.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development