KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK – KK ZABOK 65:58

I u 4. kolu lige za ostanak A 1 Hrvatske lige košarkaši Vrijednosnica Osijek nastavili su svoj pobjednički niz. Do četvrte uzastopne pobjede “brokeri” su došli na domaćem terenu dvorane Gradski vrt protiv Zaboka rezultatom 65:58. U prve tri četvrtine Zabok je bio bolja momčad koja je kontrolirala skok pod obručima te bila mirnija u napadu. Najveću prednost gosti su imali u 21. minuti 30:37. Domaći učenici trenera Vladimira Krstića tek u posljednjoj četvrtini još pojačavaju obranu te ograničavaju goste na samo 7 postignuith poena od kojih pet iz slobodnih bacanja.U napadačkom dijelu ponovo su prednjačili Aljoša Šarac i Matej Karlović sa po 13 poena. U nastavku Lige za ostanak Osječanima predstoje tri uzastopna gotovanja, kod šibenskog Jollyja, sinjskog Alkara i riječkog Škrljeva.