KK VROS – KK BOSCO 93:84

Košarkaši Vrijednosnica Osijek pobijedili su u 4. kolu HT Premier lige zagrebački Bosco rezultatom 93:84, čime su nastavili uspješan bodovni niz nakon jedinog startnog prvenstvenog poraza na gostovanju kod favorizirane zagrebačke Cedevite. Osječku centarsku liniju, u kojoj već tjednima nema ozlijeđenog Nikole Turalije, dodatno je oslabila ozljeda Domagoja Vrkića već na otvaranju susreta s Boscom, pa je trener osječkih “brokera” Vladimir Krstić morao taktički prilagođavati igru svoje momčadi. Uz dobru igru Slovaka Ihringa u prvom, te Mustapića i Amerikanca Abdula – Malika posebice u drugom poluvremenu, Osječani su susret prelomili u trećoj četvrtini kada su stekli najveću prednost od 17 poena te do kraja rutinski priveli susret kraju. Najefikasniji u domaćim redovima bili su upravo Mustapić s 28, Abdul – Malik 20 te Ihring sa 16 postignutih poena.