KK VROS – KK CIBONA 78:108

Zagrebačka Cibona bila je prevelika prepreka košarkašima Vrijednosnica Osijek koji u susretu 18. kol Premijer lige nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti gostujućim “cibosima”. Bez svog ponajboljeg igrača i najboljeg skakača, ozlijeđenog Amerikanca Malika, “brokeri” nisu mogli niti očekivati ozbiljniji otpor motiviranim Zagrepčanima koji su na kraju u maloj dvorani Gradski vrt slavili uvjerljivu pobjedu rezultatom 108:78. Sve je već bilo riješeno već u prvih 20 minuta nakon koji su “cibosi” stekli prednost od 65:42, pa je preostalih 20 minuta susreta bilo samo rutinsko odrađivanje natjecateljske zadaće za goste. Kod domaćina najbolji strijelac bio je Maxwell Darling s 21, a kod gostiju Roko Prkačin s 23 poena. U sljedećem kolu Premijer lige Osječani u nedjelju 31. ožujka dočekuju Zabok.