KK VROS – KK ŠKRLJEVO 78:83

U 16. kolu HT Premijer lige košarkaši Vrijednosnica Osijek pretrpjeli su još jedan domaći poraz, a a od njih su u maloj dvorani Gradski vrt bolji bili košarkaški riječkog Škrljeva rezultatom 78:83 Nakon minimalnog vodstva u prvoj četvrtini osječki “brokeri” na poluvremenu su već imali rezultatski zaostatak od osam poena – 36:44. U dramatičnoj završnici susreta domaćini ipak nisu uspjeli nadoknaditi rezultatski zaostatak, posebice bez ozlijeđenih Došena i Mandića te još uvijek nedovoljno oporavljenih Vrkića i Krole. Igračima trenera Vladimira Krstića predstoji teška borba za svaku prvenstvenu pobjedu sve do kraja prvenstva. Sad slijedi prvoligaška stanka zbog završnice Kupa Hrvatske i reprezentativnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2019.