• 09:15

    TV prodaja

    Utorak, 21-11-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 21-11-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Utorak, 21-11-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Utorak, 21-11-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Utorak, 21-11-2017.

  • 12:30

    TV prodaja

    Utorak, 21-11-2017.

  • 12:45

    Glazbeni program

    Utorak, 21-11-2017.

  • 13:45

    TV prodaja

    Utorak, 21-11-2017.

  • 14:00

    Lifestyle TV, magazin

    Utorak, 21-11-2017.

  • 15:00

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Utorak, 21-11-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Utorak, 21-11-2017.

  • 16:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija

    Utorak, 21-11-2017.

  • 16:50

    Vukovarska kronika, mozaična emisija

    Utorak, 21-11-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino. kulinarski show

    Utorak, 21-11-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Utorak, 21-11-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Utorak, 21-11-2017.

  • 19:00

    City Music, glazbena emisija

    Utorak, 21-11-2017.

  • 20:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program

    Utorak, 21-11-2017.

  • 21:00

    E-svijet, emisija o novim tehnologijama

    Utorak, 21-11-2017.

  • 21:30

    Županijski mozaik, mozaična emisija (R)

    Utorak, 21-11-2017.

  • 22:00

    (Ne)odgovorne misli, informativna emisija

    Utorak, 21-11-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 21-11-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Utorak, 21-11-2017.

  • 00:00

    Kraj programa

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 12:45

    TV prodaja

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 13:30

    Sport nedjeljom, sportska emisija (R)

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 15:00

    TV prodaja

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 15:15

    Privredni.hr, poslovni magazin (R)

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 15:55

    Viijesti, informativna emisija

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 16:50

    ZA bolji Osijek, informativna emisija (R)

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino. kulinarski show

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 18:30

    Dom2, emisija o stanovanju

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 19:00

    City Music, glazbena emisija

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopis

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 21:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 22:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Srijeda, 22-11-2017.

  • 00:00

    Kraj programa

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 12:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 13:00

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 14:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 15:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 15:15

    Ćakula kroz život, magazin (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 16:00

    (Ne)odgovorne misli, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 16:30

    Dom na kvadrat, emisija o stanovanju

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 17:15

    Hrana i vino. kulinarski show

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 18:30

    TV koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 19:20

    City Music, glazbena emisija

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 21:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 22:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopis (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 22:30

    ZA bolji Osijek, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 23:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 23-11-2017.

  • 00:00

    Kraj programa

    Petak, 24-11-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Petak, 24-11-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 24-11-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 24-11-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Petak, 24-11-2017.

  • 11:30

    Glazbeni program

    Petak, 24-11-2017.

  • 12:00

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Petak, 24-11-2017.

  • 13:00

    Zvjezdano popodne, zabavno - glazbena emisja (R)

    Petak, 24-11-2017.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 24-11-2017.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 24-11-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 24-11-2017.

  • 16:00

    TV koktel, mozaična emisija

    Petak, 24-11-2017.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 24-11-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino. kulinarski show

    Petak, 24-11-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 24-11-2017.

  • 18:30

    Aquarel, mozaična emisija

    Petak, 24-11-2017.

  • 19:00

    Zdrava jabuka, sponzorirni program (R)

    Petak, 24-11-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 24-11-2017.

  • 21:00

    Slavonsko veselje,glazbena kontakt emisija

    Petak, 24-11-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 24-11-2017.

  • 23:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Petak, 24-11-2017.

  • 23:30

    Kraj programa

    Petak, 24-11-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Subota, 25-11-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 25-11-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 25-11-2017.

  • 11:00

    Glazbeni program

    Subota, 25-11-2017.

  • 11:30

    TV prodaja

    Subota, 25-11-2017.

  • 12:00

    Slavonsko veselje,glazbena kontakt emisija (R)

    Subota, 25-11-2017.

  • 13:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Subota, 25-11-2017.

  • 14:30

    TV prodaja

    Subota, 25-11-2017.

  • 15:00

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 25-11-2017.

  • 16:15

    Zlato ranice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 25-11-2017.

  • 16:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 25-11-2017.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna emisija

    Subota, 25-11-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, inforamtivna emisija

    Subota, 25-11-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 25-11-2017.

  • 19:00

    Etnikum, emisija o nacionalnim manjinama

    Subota, 25-11-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Subota, 25-11-2017.

  • 20:00

    ZA bolji Osijek, informativna emisija

    Subota, 25-11-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje,glazbena kontakt emisija

    Subota, 25-11-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 25-11-2017.

  • 23:20

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 25-11-2017.

  • 00:20

    Kraj programa

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 09:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 09:45

    TV prodaja

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 10:30

    Slavonsko veselje,glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 13:15

    Hrana i vino. kulinarski show

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 14:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopis (R)

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 14:30

    Biblija govori, vjerska emisija

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 15:30

    Zvjezdano popodne, zabavno glazbena emisija

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 17:30

    Kako se snima film , dok. program

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 17:40

    Povijest osječkog ZOO vrta, reportaža

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 20:00

    Županijski mozaik, mozaična emisija

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje,glazbena kontakt emisija

    Nedjelja, 26-11-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 26-11-2017.

KOMPLETIRAN PROGRAM OSJEČKOG LJETA KULTURE 2014.

Nakon višemjesečnih priprema i usklađivanja svih detalja, konačno je, točno 25 dana prije službenog početka, kompletiran program najveće i najpopularnije ljetne kulturne manifestacije u istočnoj Hrvatskoj!
Organizatori iz Grada Osijeka i izvršni producenti iz Agencije Luminis, uložili su veliki trud i napore te, zajedno sa stručnim suradnicima, složili prilično bogat program, sastavljen od ukupno 35 raznovrsnih sadržaja, koji je u odnosu na prvotni plan produžen za četiri dana pa OLJK traje od 28. lipnja (nulti dan) do 15. srpnja.
Pritom smo se trudili da se ulaznice po simboličnoj cijeni od deset (10) kuna naplaćuju samo za izvedbene programe na kojima se očekuju veće gužve – izuzetak je besplatno otvaranje s glazbenim programom Zimbe! – čime se ujedno osigurava da će svatko tko kupi ulaznicu imati i svoje mjesto u predviđenom prostoru.
Posebno nas vesele domaće premijere, povratak filmskog programa na OLJK te atraktivna gostovanja, poput nastupa proslavljenog gitarista Vlatka Stefanovskog, za koji ulaznica jedino stoji 50 kuna. Program je već djelomice bio iznesen protekloga tjedna na konferenciji za novinare, a sada vam ga predstavljamo u cijelosti, sa svim točnim satnicama i lokacijama. On je dostupan i na službenoj web stranici OLJK-a, a u idućih 25 dana građanima, među kojima vlada veliki interes za OLJK, postupno ćemo prezentirati programe po zanimljivosti i segmentima – glazbenom, kazališnom, likovnom, filmskom i drugima.
Za dodatne informacije možete se obratiti na mail igor@luminis.com.hr

28. lipnja, subota
Dramski program:
BALON (EXIT produkcija)
Mjesto: dvorište Kazamata
Cijena ulaznice: 10 kn
Vrijeme: 21:00

29. lipnja, nedjelja
Svečano otvorenje
Glazbeni program:
ZIMBE!
(skladatelj: Alexander L’Estrange)
Mjesto: Trg Svetog Trojstva
Vrijeme: 21:00

30. lipnja, ponedjeljak
Izložbe:
STRANI I „NEPOZNATI“ AUTORI IZ ZBIRKE CRTEŽA I GRAFIKA PRVE POLOVICE 20. STOLJEĆA Osijek (autorica izložbe: Valentina Radoš, kustos).
Mjesto: Galerija likovnih umjetnosti
Cijena ulaznice: slobodan ulaz tijekom cijelog OLJKa uz stručno vodstvo
Vrijeme: 20:00
Dramski program:
ROMEO&JULIJA (DK B. Mihaljevića)
Lutkarska predstava za djecu i odrasle
Mjesto: Dvorište prehrambeno-tehnološkog fakulteta
Vrijeme: 21:00
Glazbeni program:
VLATKO STEFANOVSKI
Mjesto: dvorište Kazamata
Cijena ulaznice: 50 kn
Vrijeme: 22:00

1. srpnja, utorak
Dramski program:
VJEŠTIČJI PIR (DK B. Mihaljevića)
Predstava za djecu, svečana izvedba
Mjesto: Trg Svetog Trojstva
Vrijeme: 20:00
Glazbeni program:
HPD „LIPA“ Osijek – Lipine partiture za Europski grad kulture
Mjesto: Muzej Slavonije, atrij Glavne Straže
Cijena ulaznice: 10 kn
Vrijeme: 21:00

2. srpnja, srijeda
Izložbe:
IZLOŽBA JULIJE KNIFER
Mjesto: Muzej Slavonije
Vrijeme: 19:00
Glazbeni program:
SPLITSKI VIRTUOZI
Mjesto: dvorište Kazamata
Vrijeme: 20:00
Dramski program:
RAVNATELJ KAZALIŠTA (Aplauz teatar)
Cijena ulaznice: 10 kn
Mjesto: dvorište Rektorata
Vrijeme: 21:30

3. srpnja, četvrtak
Filmski program:
2 projekcije
Mjesto: dvorište Kazamata
Vrijeme: 21:00
Dramski program:
ŽENE U CRVENOM (Ludens teatar)
Cijena ulaznice: 10 kn
Mjesto: dvorište Rektorata
Vrijeme: 21:00

4. srpnja, petak
Izložbe:
IZLOŽBA KAZALIŠNIH KOSTIMA
Mjesto: Muzej Slavonije, I kat, Magistrat
Vrijeme: 19:00
Glazbeni program:
SIMPLY BRASS – PUHAČKI KVINTET
Mjesto: dvorište AOOT
Vrijeme: 20:00
Dramski program:
Melodije sela i Bruxellesa (Dežulović i Lučić)
Cijena ulaznice: 10 kn
Mjesto: dvorište Rektorat
Vrijeme: 21:30

5. srpnja, subota
Dodatni program:
PROMOCIJA ZBORNIKA STUDENTSKIH RADOVA „BAJSOM KROZ MEANDAR“
Umjetničke akademije u Osijeku uz projekciju filma
Mjesto: dvorište Kazamata
Vrijeme: 20:30
Filmski program:
2 projekcije
Mjesto: dvorište Kazamata
Vrijeme: 22:00

6. srpnja, nedjelja
Glazbeni program:
KONCERT OPERNIH ARIJA I ANSAMBALA – CANTABILE
Mjesto: Dvorište AOOT
Vrijeme: 21:00
Filmski program:
2 projekcije
Vrijeme: 21:00

7. srpnja, ponedjeljak
Dramski program:
JA, TATA (Teatroman, Roman Šušković Stipanović)
Mjesto: dvorište Rektorata
Cijena ulaznice: 10 kn
Vrijeme: 21:00
Filmski program:
2 projekcije
Mjesto: dvorište Kazamata
Vrijeme: 21:00

8. srpnja, utorak
Izložbe:
MEĐUNARODNA GRAFIČARSKA RADIONICA
Otvorena vrata za javnost
voditelj akad.graf. Stanislav Marijanović, u organizaciji HDLU- a i UAOS-a
Mjesto: grafičarski studio UAOS-a
Vrijeme: 14:00 – 17:00
Izložbe:
“TVORNICA ZEMLJA”, izložba međunarodnog kiparskog simpozija Zemlja
Autor: Tihomir Matijević
Mjesto: dvorište AOOT
Vrijeme: 17:00
Izložbe:
“ZELENO DRVO”, izložba međunarodnog kiparskog simpozija Jarčevac
Autor: mr.art. Denis Kršković
Mjesto: Muzej Slavonije, atrij Glavne Straže
Vrijeme: 18:00
Izložbe:
“MIKIJEVA PETLJA”
Autor: mr.art. Margareta Turkalj
Izlažu: Mirna Pokorić, Kristina Delalić Vetengl, Ljerka Bubalo, Anja Brabec u suradnji s UAOS-om
Mjesto: Galerija Waldinger
Vrijeme: 19:00
Izložbe:
“PRIZORI OD SVIJETLA”
Autor: dr.sc. Blaženka Perica, u suradnji sa HDLU-om
Mjesto: Galerija Kazamat
Vrijeme: 20:00

8. srpnja, utorak
Dramski program:
KROJCEROVA SONATA (Vlado Kerošević)
Mjesto: dvorište Rektorata
Cijena ulaznice: 10 kn
Vrijeme: 21:00

9. srpnja, srijeda
Dramski program:
MUŠKARCI SU S MARSA, ŽENE S VENERE
(Teatroman, Roman Šušković Stipanović)
Mjesto: dvorište Rektorata
Cijena ulaznice: 10 kn
Vrijeme: 21:00

10. srpnja, četvrtak
Dramski program:
THISCASTING (Teatar Rugantino)
Mjesto: dvorište Rektorata
Cijena ulaznice: 10 kn
Vrijeme: 21:00
Glazbeni program:
JAZZY NYUL PROJECT
Mjesto: dvorište Kazamata
Vrijeme: 22:00

11. srpnja, petak
Glazbeni program:
GUDAČKI KVARTET PORIN
Mjesto: dvorište AOOT
Vrijeme: 21:00
Filmski program:
Premijera CRTAČI – Trotoar produkcija
Mjesto: dvorište Kazamata
Vrijeme: 22:00

12. srpnja, subota
Glazbeni program:
GREENHOUSE BLUES BAND
Mjesto: dvorište Kazamata
Vrijeme: 21:00

13. srpnja, nedjelja
Filmski program:
2 projekcije
Mjesto: dvorište Kazamata
Vrijeme: 21:00

14. srpnja, ponedjeljak
Izložbe:
IZLOŽBA MEĐUNARODNE GRAFIČKE RADIONICE
Mjesto: Akademija likovnih umjetnosti
Vrijeme: 20:00

15. srpnja, utorak
Dramski program:
NJUŠKE (Teatar EXIT)
Mjesto: dvorište Rektorata
Cijena ulaznice: 10 kn
Vrijeme: 21:00

PROSTORI

Velika pozornica:
dvorište Rektorata, u slučaju kiše HNK

Srednja pozornica:
dvorište Kazamata, u slučaju kiše Kazamat (Film) i Dječje kazalište (Koncerti)

Mala pozornica:
dvorište AOOT (Agencija za obnovu osječke Tvrđe),
u slučaju kiše Muzej Slavonije, Atrij Glavne straže

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development