NK OSIJEK – GNK DINAMO 1:1

Nogometaši Osijeka osvojili su višestruko vrijedan bod u domaćem susretu 22. kola MAXtv Prve lige protiv favoriziranog zagrebačkog Dinama odigravši neodlučeno 1:1. Nakon visoke 4:0 domaće pobjede protiv Splita Osječani su pod vodstvom iskusnog trenera Ive Šuška borbenošću i zalaganjem potpuno zaslužili bod protiv Dinama koji je poveo u 26. minuti pogotkom Pavičića. Bijelo-plavi nošeni bučnim bodrenjem svojih navijača uspjeli su poravnati u 84. minuti kada se Mešanović najbolje snašao pred gostujućom mrežom. Nakon 22. kola NK Osijek se uzdignuo na 8. mjesto na tablici s 19 bodova, jednim više od pulske Istre te tri boda više od posljednjeplasiranog Zadra. U sljedećem kolu Osijek gostuje u Krančevićevoj ulici kod momčadi Zagreba.