NK OSIJEK – NK LOKOMOTIVA 1:1

Još jedan rezultatski podbačaj nogometaša osječkog prvoligaša. U susretu 24. kola Prve HNL trećeplasirani Osijek u svom je drugom uzastopnom prvenstvenom domaćinstvu u Gradskom vrtu ugostio četvrtoplasiranu zagrebačku Lomotivu te odigrao neodlučeno 1:1, dakle s istim ishodom kao tjedan ranije s koprivničkim Slaven Belupom. Pred oko 2.000 gledatelja gosti su poveli pogotkom iz jedanaesterca u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Domaći vratar Malenica skrivio je jedanaesterac koji je u pogodak pretvorio Majstorović. U nastavku je momčad trenera Zorana Zekića uspjela tek poravnati pogotkom Mirka Marića u 59. minuti što mu je bio 12. prvenstveni pogodak za preuzimanje vodstva u poretku najboljih strijelaca lige. Nakon 24. kola Osijek je ostao treći s 42 boda, a prate ga Lokomotiva i Gorica sa po 38 te šesti Hajduk s 37 bodova. Bijelo – plavi u sljedećem kolu 17. ožujka gostuju kod drugoplasirane Rijeke.