NOVI PORAZ OSJEČKIH ODBOJKAŠICA

U susretu 8. kola druge jakosne skupine Superlige odbojkašice ŽOK Osijek pretrpjele su i treći ovosezonski poraz od zagrebačkog Olimpika, izravnog suparnika za ostanak u elitnom razredu hrvatske žesnke odbojke. Na gostovanju u Zagrebu Osječanke su izgubile nakon veike borbe rezultatom 1:3. Domaće su osvojile prvi set s 25:22,, a gošće uzvratile s 19:25,. U trećem i pokazalo se prijelomnom setu Ollimpik je slavio pobjedu na razliku 27:25 te je u posljednjoj dionici potvrdio ukupnu pobjedu  s 25:22. ŽOK Osijek je nakon trenerske smjene po prvi puta zaigrao pod vodstvom trenerskog dvojca Fančović – Đekić, ali to zasad nije dalo očekivane rezultate. Pred Osječankama su još četiri presudna kola za ostanak u Superligi.