• 09:45

    TV prodaja

    Subota, 22-02-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 22-02-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 22-02-2020.

  • 10:45

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 22-02-2020.

  • 11:30

    Pitanje tjedna, informativna kontakt emisija (R)

    Subota, 22-02-2020.

  • 12:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 22-02-2020.

  • 13:10

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 22-02-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 22-02-2020.

  • 14:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 22-02-2020.

  • 15:30

    Glazbeni program

    Subota, 22-02-2020.

  • 16:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 22-02-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 22-02-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 22-02-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 22-02-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 22-02-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 22-02-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 22-02-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 22-02-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 22-02-2020.

  • 23:00

    Kultura 21, magazin

    Subota, 22-02-2020.

  • 09:20

    TV prodaja

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerska emisija

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 10:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontkat emisija (R)

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 12:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 13:30

    Karte na stol, talk show

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 14:30

    To smo mi, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 15:40

    Moj ljubimac i ja, emisija o kućnim ljubimcima

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 16:15

    Zvjezdani show, zabavno glazbena emisija (R)

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 17:45

    Mamre, vjerska emisija

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 19:00

    TV koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 23-02-2020.

  • 23:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 23-02-2020.

OSJEČANI USPJEŠNI U VUKOVARU

Na već tradicionalnom turniru “5. Vukovar Opeu” u taekwondou nastupilo je 303 natjecatelja iz 41 klubova iz Hrvatske te Bosne i Hercegovine i 168 najmlađih natjecatelja u disciplini KID i KICK. Na turniru su nastupilimi najistaknutiji članovi TK Osijek. U mlađim kadetkinjama nastupila je Martina Ursa u kategoriji do 39 kg i osvojila brončanu medalju. Mlađa kadetkinja Lana Šalić osvojila je srebrnu, a kadetkinja Ena Jelošek brončanu medalju. Osječka juniorka Laura Zahirović nakon uvjerljivih borbi osvaja zlatnu medalju u kategoriji do 63 kg. Juniori Matej Volarević i Dominik Lovaković osvajaju brončane medalje dok junior Denis Bakunić osvaja srebrn, a Filip Jelošek u kategorii do 63 kg zlatnu medalju. Juniori i juniorke ovim odličnim nastupima osvajaju ekipno prvo mjesto Seniorka Andrea Begić uvjerljivo dolazi do zlatne medalje i također do laskave titule najbolje seniorke turnira.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development