• 09:15

    TV prodaja

    Petak, 29-05-2020.

  • 09:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Petak, 29-05-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 29-05-2020.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 29-05-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 29-05-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 29-05-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 29-05-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 29-05-2020.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 16:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 17:00

    TV ordinacija, emisija o zdravlju

    Petak, 29-05-2020.

  • 17:30

    Akademska četvrt, mozaična emisija (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 18:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Petak, 29-05-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Petak, 29-05-2020.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža

    Petak, 29-05-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 22:10

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 22:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 30-05-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 30-05-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 30-05-2020.

  • 10:45

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 11:45

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 12:40

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 30-05-2020.

  • 13:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 15:45

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 30-05-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 30-05-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 22:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 23:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 09:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 10:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 14:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, emisija o poljoprivredi

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 15:40

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 16:40

    Alaj kuvam i kuvati znadem, zabavna emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 17:45

    Mamre, vjerski program (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, mozaična emisija

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 22:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 31-05-2020.

OSJEČANIMA DVIJE BRONČANE MEDALJE

Četiri člana Taekwondo kluba Osijeka nastupila su na međunarodnom turniru održanom u zagrebačkoj dvorani Sutinska vrela pod nazivom “Plemeniti turnir Zaprešića 2019” koji je ujedno bio drugi kriterijski turnir za izbor juniorske reprezentacije Hrvatske za Europsko prvenstvo. Na turniru je nastupilo 475 natjecatelja iz 59 klubova iz Slovačke, Mađarske, Slovenije i Hrvatske, a osječki su klub predstavili Ana Pešikan, Marko Šimon, Filip Zahirović i Patrik Grgić. Zapaženije nastupe ostvarili su Marko Šimon u kategoriji do 55 kg i Patrik Grgić u kategoriji do 78 kg koji su osvojili brončane medalje. Članovima TK Osijek preostaje još juniorsko prvenstvo Hrvatske 15. lipnja u Splitu koje će biti posljednje kriterijsko natjecanje za izbor juniorske reprezentacije.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development