• 09:30

    TV prodaja

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 10:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 11:30

    Akademska četvrt, mozaični program

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 11:45

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 12:45

    U dobroj formi, magazin

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 13:15

    Kultura 21, magazin

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 13:55

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 14:25

    TV prodaja

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 14:40

    Glazbeni program

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 14:55

    LifeStyle TV, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 16:55

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 18:30

    City music, glazbena emisija

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 21:00

    Alaj kuvam i kuvat znadem, zabavna emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 10:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 11:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 11:30

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 12:30

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 13:30

    Šokadijo u srcu te nosim , putopisna reportaža (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 14:00

    U dobroj formi, magazin

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 14:45

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 15:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 15:20

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 15:55

    Viijesti, informativna emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 17:10

    REV, magazin

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 18:30

    TV Koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 21:00

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Petak, 05-06-2020.

  • 09:15

    TV prodaja

    Petak, 05-06-2020.

  • 09:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Petak, 05-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 05-06-2020.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 05-06-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 05-06-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 05-06-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 05-06-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 05-06-2020.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 16:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 17:00

    TV ordinacija, emisija o zdravlju

    Petak, 05-06-2020.

  • 17:30

    Akademska četvrt, mozaična emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 18:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Petak, 05-06-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Petak, 05-06-2020.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža

    Petak, 05-06-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 22:10

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 22:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 06-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 06-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 06-06-2020.

  • 10:45

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 11:45

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 12:40

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 06-06-2020.

  • 13:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 15:45

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 06-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 06-06-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 22:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 23:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 09:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 10:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 14:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, emisija o poljoprivredi

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 15:40

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 16:40

    Alaj kuvam i kuvati znadem, zabavna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 17:45

    Mamre, vjerski program (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, mozaična emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 22:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 07-06-2020.

OSJEČANIMA PET MEDALJA NA PH

Hrvački klub Osijek uzorno je organizirao već tradicionalno 5. Otvoreno prvenstva Hrvatske u grapplingu u svim dobnim kategorijama koje je održano u dvorani Gradski vrt. Na prvenstvu je sudjelovalo 220 boraca iz 27 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Srbije po čemu je ovo najmasovnije grappling natjecanje koje je dosad organizirano u Hrvatskoj. Najuspješniji klub bio je Factory Đakovo, najuspješnija natjecateljica Đakovčanka Petra Raguž, a najuspješniji natjecatelj Filip Marić iz Vinkovaca. Od članova Hrvačkog kluba Osijek istaknuli su se osvajanjem seniorskih zlatnih medalja Ivica Tadijanov u kategoriji do 100 kg, Miro Erkapić do 84 kg i Ivo Pušeljić do 66 kg. Pušeljić je osvojio i broncu do 71 kg dok je komplet osječkih medalja upotpunio senior Ivan Pavlović sa srebrom do 71 kg. U izuzetno jakoj konkurenciji nastupili su UFC borac Igor Pokrajac, bivši FFC prvak Ahmed Vila te Osječanin sa švedskom adresom MMA borac Ivan Zidar koji je osvojio zlato do 71 kg.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development