• 09:45

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 10:30

    Produženi vikend, mozaična emisija

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 11:30

    Slavonsko veselje. zabavno-glazbena kontakt emisija (R)

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 13:30

    To smo mi, putopisna reportaža (R)

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 14:00

    Glazbeni program

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 14:30

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 14:45

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 17:00

    Dom2, emisija o stanovanju

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 17:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 18:30

    Sportikos, sportska emisija

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 19:30

    Citiy music, glazbena emisija

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 21:00

    Crveni fićo, emisija o braniteljima

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 21:30

    Vukovarska kronika, mozaična emisija

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 22:30

    Produženi vikend, mozaična emisija (R)

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 23:30

    Kraj programa

    Ponedjeljak, 14-10-2019.

  • 09:45

    TV prodaja

    Utorak, 15-10-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 15-10-2019.

  • 10:30

    TV koktel, emisija o kulturi (R)

    Utorak, 15-10-2019.

  • 11:30

    Dom2, emisija o stanovanju (R)

    Utorak, 15-10-2019.

  • 12:00

    TV prodaja

    Utorak, 15-10-2019.

  • 12:15

    Privredni.hr, poslovni magazin

    Utorak, 15-10-2019.

  • 12:45

    Lifestyle TV, mozaična emisija

    Utorak, 15-10-2019.

  • 14:00

    Produženi vikend, mozaična emisija (R)

    Utorak, 15-10-2019.

  • 15:00

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Utorak, 15-10-2019.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Utorak, 15-10-2019.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Utorak, 15-10-2019.

  • 17:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija

    Utorak, 15-10-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Utorak, 15-10-2019.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Utorak, 15-10-2019.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Utorak, 15-10-2019.

  • 20:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program

    Utorak, 15-10-2019.

  • 21:00

    V&P tretman, talk show

    Utorak, 15-10-2019.

  • 22:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Utorak, 15-10-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 15-10-2019.

  • 23:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Utorak, 15-10-2019.

  • 09:30

    TV prodaja

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 10:30

    Sportikos, emisija o sportu (R)

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 11:30

    Moda XL, tv prodaja

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 13:00

    TV prodaja

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 13:30

    Glazbeni program

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 14:00

    Lifestyle TV, mozaična emisija

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 15:00

    TV prodaja

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 15:15

    Privredni.hr, poslovni magazin

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 15:55

    Vijesti, inforamtivna emisija

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 16:00

    Tiho noći, glazbena emisija (R)

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 16:55

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 18:30

    Dom2, emisija o stanovanju (R)

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 21:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 21:30

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu (R)

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 22:00

    Motor mobil, magazin

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 23:00

    Glazbeni program

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 23:30

    Kraj programa

    Srijeda, 16-10-2019.

  • 09:30

    TV prodaja

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 10:30

    TV prodaja

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 11:00

    Glazbeni program

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 11:30

    Moda XL, tv prodaja

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 13:00

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 14:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 14:15

    Bujica talk show (R)

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 15:15

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 15:55

    Viijesti, informativna emisija

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 16:00

    Motor mobil, magazin (R)

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 16:30

    U dobroj formi, magazin (R)

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 17:00

    Dom2, emisijja o stanovanju

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 18:30

    TV koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 19:20

    City music, glazbena emisija

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 21:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 22:00

    Kultura 21, magazin (R)

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 23:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 23:59

    Kraj programa

    Četvrtak, 17-10-2019.

  • 09:30

    TV prodaja

    Petak, 18-10-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 18-10-2019.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 18-10-2019.

  • 11:00

    Glazbeni program

    Petak, 18-10-2019.

  • 11:30

    Moda XL, TV prodaja

    Petak, 18-10-2019.

  • 13:00

    Motor mobil, magazin (R)

    Petak, 18-10-2019.

  • 13:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 18-10-2019.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Petak, 18-10-2019.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 18-10-2019.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 18-10-2019.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 18-10-2019.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 18-10-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 18-10-2019.

  • 18:30

    Dom2, emisija o stanovanju

    Petak, 18-10-2019.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 18-10-2019.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Petak, 18-10-2019.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 18-10-2019.

  • 21:00

    To smo mi, putopisna reportaža

    Petak, 18-10-2019.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 18-10-2019.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 18-10-2019.

  • 22:45

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 18-10-2019.

  • 09:30

    TV prodaja

    Subota, 19-10-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 19-10-2019.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 19-10-2019.

  • 11:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Subota, 19-10-2019.

  • 12:00

    Glazbeni program

    Subota, 19-10-2019.

  • 12:30

    Alaj kuvam i kuvati znadem, kulinarski show (R)

    Subota, 19-10-2019.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 19-10-2019.

  • 14:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 19-10-2019.

  • 15:30

    Lifestyle,tv, magazin

    Subota, 19-10-2019.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 19-10-2019.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 19-10-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 19-10-2019.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 19-10-2019.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 19-10-2019.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 19-10-2019.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 19-10-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 19-10-2019.

  • 23:00

    Igrani film

    Subota, 19-10-2019.

  • 09:10

    TV prodaja

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 09:45

    Mamre, vjerska emisija

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 10:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontkat emisija (R)

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 12:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 13:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 14:00

    Bujica talk show (R)

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 15:00

    Tiho noći, glazbena emisija

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 15:30

    Znam što gledam, mozaična emisija

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 15:45

    Glazbeni program

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 16:00

    Karte na stol, talk show (R)

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 17:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dok. reportaža

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 17:45

    Mamre, vjerska emisija

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 20:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 20-10-2019.

  • 23:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 20-10-2019.

OSJEČKI GIMNASTIČKI SVJETSKI KUP

Nakon što je iz sjedišta Međunarodne gimnastičke federacije potvrđeno kako će se novo izdanje Svjetskog kupa Grand prix Osijek 2016. Žito Challenge cupa održati od 27. travnja do 1. svibnja članovi GD Osijek – Žito pojačali su organizacijske aktivnosti oko domaćinstva ovom međunarodnom spektaklu u dvorani Gradski vrt. Izvršni predsjednik GD Osijek – Žito Vladimir Mađarević istaknuo je kako će osmo izdanje Svjetskog kupa u Osijeku privući gimnastičare iz najmanje 30 svjetskih zemalja. Glavni osječki aduti bit će ponovo Robert Seligfman na konju s hvataljkama i Tomislav Marković na tlu. Mađarević je najavio kako u svibnju počinje uređenje i dogradnja velikog gimnastičkog centra u Sokolskom domu koji treba biti zavrešen za 10 do 12 mjeseci.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development