• 09:15

    TV prodaja

    Petak, 23-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 23-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 12:20

    Glazbeni program

    Petak, 23-06-2017.

  • 13:00

    (Ne)odgovorne misli, informativna emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 13:30

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 23-06-2017.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 23-06-2017.

  • 16:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Petak, 23-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 23-06-2017.

  • 18:30

    Aquarel, mozaična emisija

    Petak, 23-06-2017.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Petak, 23-06-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 23-06-2017.

  • 21:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Petak, 23-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 23:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Petak, 23-06-2017.

  • 23:30

    Kraj programa

    Petak, 23-06-2017.

  • 10:00

    Glazbeni program

    Subota, 24-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 24-06-2017.

  • 11:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 11:30

    TV prodaja

    Subota, 24-06-2017.

  • 12:00

    Glazbeni program

    Subota, 24-06-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Subota, 24-06-2017.

  • 13:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 15:00

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 16:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 16:30

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 17:00

    Ćakula kroz život, magazin

    Subota, 24-06-2017.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna emisija

    Subota, 24-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, inforamtivna emisija

    Subota, 24-06-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 19:00

    Etnikum, emisija o nacionalnim manjinama

    Subota, 24-06-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Subota, 24-06-2017.

  • 20:00

    Top destinacije, magazin

    Subota, 24-06-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Subota, 24-06-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 23:20

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 24-06-2017.

  • 02:20

    Kraj programa

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 12:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 14:30

    Biblija govori, vjerska emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 15:30

    Dom na kvadrat, emisija o stanovanju (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 16:00

    Aktualni sat, talk-show (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 17:30

    Pogled preko ramena, satirična emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 20:00

    Županijski mozaik, mozaična emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 23:00

    Pogled preko ramena, satirična emisija (R)

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 23:30

    Kraj programa

    Nedjelja, 25-06-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 11:30

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 12:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 14:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 15:15

    Dom2, emisija o stanovanju (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 16:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 16:50

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 18:30

    Sportikos, sportska emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 19:20

    Citiy music, glazbena emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 21:00

    Sport nedjeljom, sportska emisija

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 23:55

    Kraj programa

    Ponedjeljak, 26-06-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Utorak, 27-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Utorak, 27-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 12:30

    TV prodaja

    Utorak, 27-06-2017.

  • 12:45

    Glazbeni program

    Utorak, 27-06-2017.

  • 13:45

    TV prodaja

    Utorak, 27-06-2017.

  • 14:00

    Lifestyle TV, magazin

    Utorak, 27-06-2017.

  • 15:00

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 16:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 16:50

    Vukovarska kronika, mozaična emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Utorak, 27-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Utorak, 27-06-2017.

  • 19:00

    City Music, glazbena emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 20:00

    E-svijet, emisija o novim tehnologijama

    Utorak, 27-06-2017.

  • 20:30

    Županijski mozaik, mozaična emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopis (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 21:30

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 22:00

    Kako se snimao film, dokumentarna emisija

    Utorak, 27-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Utorak, 27-06-2017.

  • 23:55

    Kraj programa

    Utorak, 27-06-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 12:45

    TV prodaja

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 13:30

    Sport nedjeljom, sportska emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 15:00

    TV prodaja

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 15:15

    Privredni.hr, poslovni magazin (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 16:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 16:50

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 18:30

    Dom2, emisija o stanovanju

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 19:00

    City Music, glazbena emisija

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 21:00

    Aktualni sat, infromativna emisija

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 22:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 23:55

    Kraj programa

    Srijeda, 28-06-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 12:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 13:30

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 14:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 14:30

    Scena by Hana, magazin

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 15:15

    Ćakula kroz život, magazin (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 16:00

    Aktualni sat, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 17:00

    Dom na kvadrat, emisija o stanovanju (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 18:30

    TV koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 19:20

    City Music, glazbena emisija

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 21:00

    Slavonsko veselje, snimka javnog snimanja emisije u Našicama

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 23:10

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 23:40

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 29-06-2017.

  • 00:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 01:00

    Kraj programa

    Petak, 30-06-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Petak, 30-06-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 30-06-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 12:20

    Glazbeni program

    Petak, 30-06-2017.

  • 13:00

    (Ne)odgovorne misli, informativna emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 13:30

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 30-06-2017.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 30-06-2017.

  • 16:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Petak, 30-06-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 30-06-2017.

  • 18:30

    Aquarel, mozaična emisija

    Petak, 30-06-2017.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Petak, 30-06-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 30-06-2017.

  • 21:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Petak, 30-06-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 23:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Petak, 30-06-2017.

  • 23:30

    Kraj programa

    Petak, 30-06-2017.

  • 10:00

    Glazbeni program

    Subota, 01-07-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 01-07-2017.

  • 11:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 11:30

    TV prodaja

    Subota, 01-07-2017.

  • 12:00

    Glazbeni program

    Subota, 01-07-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Subota, 01-07-2017.

  • 13:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 15:00

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 16:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 16:30

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 17:00

    Ćakula kroz život, magazin

    Subota, 01-07-2017.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna emisija

    Subota, 01-07-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, inforamtivna emisija

    Subota, 01-07-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 19:00

    Etnikum, emisija o nacionalnim manjinama

    Subota, 01-07-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Subota, 01-07-2017.

  • 20:00

    Top destinacije, magazin

    Subota, 01-07-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Subota, 01-07-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 23:20

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 01-07-2017.

  • 02:20

    Kraj programa

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 12:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 14:30

    Biblija govori, vjerska emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 15:30

    Dom na kvadrat, emisija o stanovanju (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 16:00

    Aktualni sat, talk-show (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 17:30

    Pogled preko ramena, satirična emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 20:00

    Županijski mozaik, mozaična emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 23:00

    Pogled preko ramena, satirična emisija (R)

    Nedjelja, 02-07-2017.

  • 23:30

    Kraj programa

    Nedjelja, 02-07-2017.

Osječko ljeto kulture 2017.

Program:

Četvrtak, 29. lipnja 2017.
21,00 h – Giuseppe Verdi: NABUCCO, opera HNK u Osijeku, dirigent Filip Pavišić – dvorište Rektorata

Petak, 30. lipnja 2017.
19,00 h – Ivo Friščić: NEĆU RAVNALO, HVALA, monografska izložba – Muzej likovnih umjetnosti
20,30 h – HPD „Lipa“ – koncert, Glavna straža Muzeja Slavonije
22,00 h – film USTAV RH, režiser Rajko Grlić, scenarij Ante Tomić & Rajko Grlić – Šetalište uz Secesijski zdenac
24,00 h – film THE BEATLES, režiser Ron Howard – Šetalište uz Secesijski zdenac

Subota, 1. srpnja 2017.
20,00 h – Zaklada Zlatko & Vesna Prica: ZLATKO PRICA, izložba, kustosi Jelica Ambruš, Igor Loinjak – Galerija Waldinger
20,30 h – Nikola Albaneže, Nikolina Šimunović: „100 GODINA PRICE“, promocija monografije, predstavljaju Nikola Albaneže, Nikolina Šimunović i Igor Loinjak – Galerija Waldinger
21,00 h – Semolina Tomić: ANARCHY, performance, Antic Teatre Espai de Creació, Barcelona – Kulturni centar Eurodoma – dvorište
21,00 h – film VAIANA: POTRAGA ZA MITSKIM OTOKOM, režiseri Ron Clements, John Musker – Šetalište uz Secesijski zdenac
23,00 h – film PIRATI S KARIBA: SALAZAROVA OSVETA, režiseri Joachim Ronning, Espen Sandberg -Šetalište uz Secesijski zdenac

Nedjelja, 2. srpnja 2017.
19,00 h – Igor Loinjak: MONOGRAFIJA JOSIPA ALEBIĆA, promocija, predstavljaju: Igor Loinjak, Igor Zidić,Vlastimir Kusik, Helena Sablić Tomić i autor – Muzej likovnih umjetnosti
20,00 h – Plesna mreža Hrvatske: NAŠA STVAR, plesna predstava, izvode: Ivana Kalc i Jerko Marčić -Barutana
21,00 h – RAJASTHAN GROUP LED BY MR. SURAM NATH, rajasthani folk performance u suradnji s Veleposlanstvom Indije – dvorište Rektorata
22,00 h – Ivana Pegan Baće: MINDNESS, performance, POP UP 33 – Kulturni centar Eurodoma

Ponedjeljak, 3. srpnja 2017.
10-19 h – VILINSKA PRAŠINA, kreativne radionice, Festival slikovnice Čuvari priča – Dvorište MLU / GISKO
21,00 h – Ante Tomić & Rajko Grlić: USTAV REPUBLIKE HRVATSKE, drama, GSK Kerempuh, redatelj Vinko Brešan, igraju Borko Perić, Nikša Butijer, Ana Maras Harmander, Matija Šakoronja, Vedran Mlikota, Damir Poljičak – dvorište Rektorata
23,00 h – CRVENO I CRNO, ulični teatar, glumci UAOS, redatelj Jasmin Novljaković – Trg Svetoga Trojstva

Utorak, 4. srpnja 2017.
10-20 h – VILINSKA PRAŠINA, kreativne radionice, pričoglumionice, Festival slikovnice Čuvari priča -dvorište MLU / GISKO
21,00 h – AUSTRIAN BALLET GALA, balet, Europaballet St Pölten, Austrija – dvorište Rektorata
22,00 h – Jasna Horvat: VILIJUN, ambijentalna izvedba, izvode Stipe Gugić, Josip Ledina, Tamara Šarlija, Mira Dobrković, Milica Lukić, redatelj Robert Raponja -dvorište MLU

Srijeda, 5. srpnja 2017.
20,00 h – Davor Gobac, izložba – Kulturni centar Eurodoma
21,00 h – Roman Šušković – Stipanović: MUŠKARCI.HR, komedija, Teatroman i GSK Kerempuh, redatelj Mario Kovač, igraju Boris Svrtan, Goran Grgić, Andrej Dojkić, Živko Anočić – dvorište Rektorata
23,00 h – HUMAN BULDOZER, koncert undergorund jazz band – Eurodom – amfiteatar

Četvrtak, 6. srpnja 2017.
20,00 h – Dubravko Mataković: GLAS STRIPA, izložba, kustos Zlatko Kozina, HDLU Osijek – Galerija Kazamat
21,00 h – Nina Mitrović: KAKO ŽIVOT, drama, Kazalište Moruzgva, Zagreb, igraju Biserka Ipša, Siniša Popović, Vinko Kraljević, Ana Begić / Ecija Ojdanić – dvorište Rektorata

Petak, 7. srpnja 2017.
19,00 h – Svečano otkrivanje spomen ploče Vilmi Vukelić, Lorenza Jagera 6
20,00 h – Maroje Mihovilović: MI DJECA SOLFERINA, istinita obiteljska kronika, predstavljaju Maroje Mihovilović, Vlado Obad, Dinko Župan, Drago Hedl – Lapidarij Muzeja Slavonije
20,30 h – Duncan Macmillan: PLUĆA, drama, Teatar Exit, Zagreb i Gradsko kazalište Sisak, redateljica Aida Bukvić, igraju Jadranka Đokić, Amar Bukvić – Barutana
22,30 h – Duncan Macmillan: PLUĆA, drama, Teatar Exit, Zagreb i Gradsko kazalište Sisak, redateljica Aida Bukvić, igraju Jadranka Đokić, Amar Bukvić – Barutana

Subota, 8. srpnja 2017.
20,00 h – po motivima drame Elvisa Bošnjaka: SRCE VEĆE OD RUKU, GDK Gavella, redateljica Tamara Damjanović, igraju Barbara Nola, Hrvoje Klobučar, Tara Rosandić, Andrej Dojkić -Barutana
21,30 h – Dubravko Lapaine: FANTAZIJE PODZEMNIH VIBRACIJA, glazbeni performance – dvorište Rektorata

Nedjelja, 9. srpnja 2017.
19,00 h – Bruno Šimleša: U ŠKOLI ŽIVOTA, druženje uz knjigu, predstavljaju autor i Dubravka Pađen Farkaš – dvorište GISKO
20,00 h – ROOM No 7, plesna predstava, Dance Company & M & Judita Franković, igraju Judita Franković, Filip Vidović, Iva Čevizović, Dora Kokolj, Josipa Kukor -Barutana
21,00 h – WORLD YOUTH CHOIR, koncert, dirigenti Zoltan Pad, Mađarska i Ken Wakia, Kenija – dvorište Rektorata

Ponedjeljak, 10. srpnja 2017.
19,00 h – Siniša Bjedov: GRAD, KLUB I MI, promocija knjige, predstavljaju Helena Sablić Tomić i autor -Lapidarij Muzeja Slavonije
20,00 h – Ljiljana Mihaljević: ŠKOLICA, performance – Kulturni centar Eurodoma – dvorište
21,00 h – Roald Dahl: JAMES I DIVOVSKA BRESKVA, javna generalna proba, Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku -dvorište Rektorata
22,00 h – Andrea Knezović: STORY OF THE „I“, performance, POP UP 34, -Kulturni centar Eurodoma

Utorak, 11. srpnja 2017.
20,00 h – Rinalda Rusjan i Gong centar „Prema vama“: GONGOVI ZA MIR U SVIJETU – Vodena vrata
21,00 h – Roald Dahl: JAMES I DIVOVSKA BRESKVA, premijera OLJK 2017., Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku – dvorište Rektorata

Srijeda, 12. srpnja 2017.
21,00 h – HKUD „Osijek 1862“ & Ana Rucner, koncert – dvorište Rektorata

Zamjenski prostori u slučaju lošega vremena: HNK u Osijeku, Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku, Eurodom – amfiteatar, Galerija Waldinger

oljk2

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development