• 09:30

    Glazbeni program

    Petak, 30-10-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Petak, 30-10-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 30-10-2020.

  • 10:20

    Glazbeni program

    Petak, 30-10-2020.

  • 10:45

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Petak, 30-10-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin (R)

    Petak, 30-10-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin (R)

    Petak, 30-10-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 30-10-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 30-10-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 30-10-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 30-10-2020.

  • 14:55

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 30-10-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 30-10-2020.

  • 16:00

    Produženi vikend, mozaična emisija (R)

    Petak, 30-10-2020.

  • 17:00

    Kratki rezovi, emisija o filmu

    Petak, 30-10-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 30-10-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Petak, 30-10-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Petak, 30-10-2020.

  • 20:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Petak, 30-10-2020.

  • 21:00

    To smo mi, putopisna reportaža

    Petak, 30-10-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 30-10-2020.

  • 22:15

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 30-10-2020.

  • 22:35

    Budnica, talk show (R)

    Petak, 30-10-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 31-10-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 31-10-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 31-10-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 31-10-2020.

  • 10:45

    LifeStyle, magazin

    Subota, 31-10-2020.

  • 11:45

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Subota, 31-10-2020.

  • 12:45

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 31-10-2020.

  • 13:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 31-10-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 31-10-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 31-10-2020.

  • 15:45

    TV prodaja

    Subota, 31-10-2020.

  • 16:00

    Kultura 21, magazin

    Subota, 31-10-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 31-10-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 31-10-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 31-10-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 31-10-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 31-10-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 31-10-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 31-10-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 31-10-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 10:30

    Znam što gledam, emisijao medijskoj pismenosti

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 11:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 14:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljopriverdna emisija

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 15:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 16:30

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 17:40

    Mamre, vjerski program (R)

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 01-11-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 01-11-2020.

PORAZ NAŠIČANA U ŠPANJOLSKOJ

Rukometaši našičkog Nexea poraženi su u španjolskom gradu Irunu rezultatom 27:30 od domaćeg sastava Bidasoa u prvom susretu 2. kola Europske lige EHF-a. Našičani su se ravnopravno nosili sa španjolskim domaćinom cijelo prvo poluvrijeme u kojem su povremeno i vodili te otišli na odmor s izjednačenim omjerom 14:14. I u nastavku su gosti vodili sve do desetak minuta prije kraja kada su domaćini ipak iskoristili činjenicu da su Našičani zaigrali puno lošije te zaradili čak osam dvominutnih isključenja igrača što je na kraju rezultiralo pobjedom domaćih s tri pogotka prednosti. Uzvratni susret 2. kola Europske lige između Nexea i Bidasoe na rasporedu je 29. rujna u Našicama.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development