• 09:30

    TV prodaja

    Petak, 18-01-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 18-01-2019.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 18-01-2019.

  • 11:00

    Glazbeni program

    Petak, 18-01-2019.

  • 11:30

    Moda XL, TV prodaja

    Petak, 18-01-2019.

  • 13:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 18-01-2019.

  • 13:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 18-01-2019.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Petak, 18-01-2019.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 18-01-2019.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 18-01-2019.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 18-01-2019.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 18-01-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 18-01-2019.

  • 18:30

    Aquarel, mozaična emisija

    Petak, 18-01-2019.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 18-01-2019.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Petak, 18-01-2019.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 18-01-2019.

  • 21:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Petak, 18-01-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 18-01-2019.

  • 23:00

    Aqurel, mozaična emisija (R)

    Petak, 18-01-2019.

  • 23:50

    Kraj programa

    Petak, 18-01-2019.

  • 08:45

    TV prodaja

    Subota, 19-01-2019.

  • 09:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program

    Subota, 19-01-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 19-01-2019.

  • 10:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Subota, 19-01-2019.

  • 12:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Subota, 19-01-2019.

  • 13:30

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Subota, 19-01-2019.

  • 14:00

    Bujica, talk show (R)

    Subota, 19-01-2019.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 19-01-2019.

  • 15:30

    Alaj kuvam i kuvati znadem, dokumentarna reportaža (R)

    Subota, 19-01-2019.

  • 16:30

    Moj ljubimac i ja, emisija o kućnim ljubimcima

    Subota, 19-01-2019.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Subota, 19-01-2019.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 19-01-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, inforamtivna emisija

    Subota, 19-01-2019.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Subota, 19-01-2019.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Subota, 19-01-2019.

  • 20:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Subota, 19-01-2019.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Subota, 19-01-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 19-01-2019.

  • 23:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Subota, 19-01-2019.

  • 23:30

    Kraj programa

    Subota, 19-01-2019.

  • 08:45

    TV prodaja

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 09:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 10:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 12:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 13:00

    Glazbeni program

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 13:30

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 14:00

    Bujica, talk show (R)

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 15:30

    Alaj kuvam i kuvati znadem, dokumentarna reportaža (R)

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 16:30

    Moj ljubimac i ja, emisija o kućnim ljubimcima

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dok. reportaža

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 20:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, inforamtivna emisija (R)

    Nedjelja, 20-01-2019.

  • 22:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 20-01-2019.

PORAZI ODBOJKAŠA I ODBOJKAŠICA U KUPU

Odbojkaški superligaš Mursa Osijek zaustavljena je u četvrtzavršnici Kupa Hrvatske, jer u odlučujućem susretu bolja je bila zagrebačka momčad Medicinar Trnje, član Prve odbojkaške lige. Osječani na ovom gostovanju u Zagrebu nisu opravdali epitet “papirnatog” favorita već su izgubili rezultatom 1:3, po setovima 25:27, 17:25, 25:16 i 22:25. Osječki se odbojkaši sada potpuno okreću nastupima u Superligi, u okviru čijeg 6. kola u subotu 10. studenog na domaćem parketu male dvorane Gradski vrt dočekuju Sisak. Mursa Osijek je nakon 5. kola na četvrtom mjestu na tablici sa 7 osvojenih bodova. Ni odbojkašice ŽOK Osijek, članice Prve Hrvatske lige, nisu se uspjele probiti u polufinale Kupa Hrvatske, jer bolje su u četvrtfinalnom susretu bile odbojkašice superligaša Kaštela. U osječkom Gradskom vrtu Kaštelanke su slavile maksimalnim rezultatom 3:0, po setovima 25:19, 28:26 i 25:13.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development