RK METALURG – RK NEXE 23:21

Zaostalim susretom 8. kola regionalne SEHA lige protiv makedonskog Metalurga rukometaši našičkog Nexea otvorili su natjecateljsku 2015. Na gostovanju u Skopju Našičani su poraženi rezultatom 21:23 iako su već dio utakmice bili ravnopravan, ako ne i bolji suparnik. Nexe je vodio 5:2 u 11. minuti susreta, ali su domaćini do odmora uspjeli poravnati na 11:11. U nastavku je Metalurg hrvatskog trenera Line Červara uz podršku navijača, ali i sudačkih kriterija pobijedio s dva pogotka prednosti. Trenera Nexea Zdenka Kordija puno više od rezultata može radovati dobra forma u početnoj fazi drugog dijela sezone. Već u srijedu Nexe gostuje u Novoj Gradišci u okviru osmine finala Hrvatskog rukometnog kupa.