RK NEXE – HC GOPPINGEN 24:27

U 5. kolu skupine europskog Kupa EHF-a rukometaši našičkog Nexea pretrpjeli su zasluženi domaći poraz od branitelja ovog međunarodnog naslova njemačkog prvoligaša Goppingena rezultatom 24:27. Pred približno 1.900 gledatelja u dvorani OŠ Kralja Tomislava, Našičani su odigrali vrlo loše prvo poluvrijeme te nakon prvih 30 minuta bili u rezultatskom zaostatku od 8:15. U nastakvu su domaćini zaigrali nešto odlučnije i tečnije, ali to nije bilo dovoljno za iznenaditi ipak bolju i iskusniju njemačku momčad koja je samo potvrdila svoje prvo mjesto u skupini. Našičani će prolaz u četvrtfinale Kupa EHF-a morati tražiti u posljednjem, 6. kolu svoje skupine, jer im je potreban barem jedan bod s preostalog gostovanja kod finskog Cocksa u subotu 31. ožujka.