SELIGMAN I BENOVIĆ PRVACI HRVATSKE

Najiskusniji hrvatski gimnastički reprezentativac Robert Seligman i najmlađi Aurel Benović, obojica članovi GD Osijek – Žito, osvojili su naslove državnih prvaka na prvenstvu Hrvatske održanom u Sisku. Najjača seniorska konkurencija bila je na konju s hvataljkama, u kojoj je naslov prvaka Hrvatske obranio Robert Seligman s vrlo dobrom ocjenom sudaca 14.533. Drugo mjesto i srebrnu medalju u Sisku je osvojio još jedan Osječanin, član Inove gim Mauro Nemčanin, s ocjenom 13.433. 19-ogodišnji reprezentazivac Aurel Benović osvojio je naslov državnog prvaka na parteru s ocjenom 13.433. Svi hrvatski gimnastički reprezentativci odmah se okreću pripremama za najveće ovogodišnje međunarodno natjecanje, a to je 49. Svjetsko prvenstvo koje će u listopadu biti održano u Stuttgartu.