• 09:45

    TV prodaja

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 10:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 11:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 11:30

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 12:30

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 13:30

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 14:00

    U dobroj formi, magazin

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 14:45

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 15:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 15:20

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 15:55

    Viijesti, informativna emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 17:10

    REV, magazin

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 18:30

    TV Koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 21:00

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Petak, 05-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Petak, 05-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 05-06-2020.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 05-06-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 05-06-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 05-06-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 05-06-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 05-06-2020.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 17:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 17:30

    Akademska četvrt, mozaična emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 18:30

    City music, glazbena emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Petak, 05-06-2020.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža

    Petak, 05-06-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 22:10

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 22:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 06-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 06-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 06-06-2020.

  • 10:45

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 11:45

    Lifestyle TV, mozaična emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 12:40

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 06-06-2020.

  • 13:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 15:45

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 06-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 06-06-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 22:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 23:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 10:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 11:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 14:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, emisija o poljoprivredi

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 15:40

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 16:40

    Alaj kuvam i kuvati znadem, zabavna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 17:45

    Mamre, vjerski program (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, mozaična emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 22:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 07-06-2020.

ŠRAJER I SPAJIĆ NAJSPORTAŠI DONJEG MIHOLJCA

Tenisač Vatroslav Šrajer i mlada šahistica Petra Spajić najbolji su sportaš i sportašica u 2012. godini u tradicionalnom izboru Zajednice športskih udruga Grada Donjeg Miholjca. Vatroslav Šrajer bio je istaknuti član Tenis kluba Donji Miholjac koji je po prvi puta u 110. godini postojanja ušao u Prvu Hrvatsku ligu te u njoj osvojio vrlo zapaženo treće mjesto. 11-godišnja šahistica Petra Spajić bila je najistaknutija članica šahovske ekipe Osnovne škole “August Harambašić” koja je na školskom prvenstvu Hrvatske osvojila prvo mjesto. Šahovska ekipa OŠ “August Harambašić” za taj je uspjeh posebno nagrađena i kao najperspektivnija sportska ekipa Grada Donjeg Miholjca u 2012. godini.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development