• 09:30

    TV prodaja

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 12:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 13:30

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 14:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 14:30

    Privredni.hr, magazin (R)

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 15:15

    Ćakula kroz život, magazin (R)

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 16:00

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 17:00

    Dom na kvadrat, emisija o stanovanju

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 18:30

    TV koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 19:20

    City Music, glazbena emisija

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 21:00

    Igrani film

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 23:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 21-09-2017.

  • 00:00

    Kraj programa

    Petak, 22-09-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Petak, 22-09-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 22-09-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 22-09-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Petak, 22-09-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Petak, 22-09-2017.

  • 12:20

    Glazbeni program

    Petak, 22-09-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Petak, 22-09-2017.

  • 13:30

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Petak, 22-09-2017.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 22-09-2017.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 22-09-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 22-09-2017.

  • 16:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 22-09-2017.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 22-09-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino, kulinarski show

    Petak, 22-09-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 22-09-2017.

  • 18:30

    Aquarel, mozaična emisija

    Petak, 22-09-2017.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 22-09-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Petak, 22-09-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 22-09-2017.

  • 21:00

    Igrani film

    Petak, 22-09-2017.

  • 22:35

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 22-09-2017.

  • 23:05

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Petak, 22-09-2017.

  • 23:35

    Kraj programa

    Petak, 22-09-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Subota, 23-09-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 23-09-2017.

  • 11:00

    Glazbeni program

    Subota, 23-09-2017.

  • 11:30

    TV prodaja

    Subota, 23-09-2017.

  • 12:00

    Glazbeni program

    Subota, 23-09-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Subota, 23-09-2017.

  • 13:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Subota, 23-09-2017.

  • 15:00

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 16:15

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 17:00

    Ćakula kroz život, magazin

    Subota, 23-09-2017.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna emisija

    Subota, 23-09-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, inforamtivna emisija

    Subota, 23-09-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 19:00

    Etnikum, emisija o nacionalnim manjinama

    Subota, 23-09-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Subota, 23-09-2017.

  • 20:00

    Osijek info, informativna emisija

    Subota, 23-09-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Subota, 23-09-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 23:20

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 00:20

    Kraj programa

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 09:00

    Izaberi zdravlje, sponzorirani program

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 09:45

    TV prodaja

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 12:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 14:30

    Biblija govori, vjerska emisija

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 15:15

    Dom 2, emsijia o stanovanju (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 16:00

    Alaj kuvam i kuvati znedem, dokumentarna reportaža (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 17:30

    Kako se snima film , dok. program

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 20:00

    Županijski mozaik, mozaična emisija

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 23:00

    Privredni.hr, magazin

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 23:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 24-09-2017.

USPJEŠAN PRVI DAN ZA HRVATSKE GIMNASTIČARE

Natjecateljske ispite prvog kvalifikacijskog dana 8. osječkog Svjetskog gimnastičkog kupa hrvatski su reprezentativci položili s vrlo dobrim uspjehom. Nastupe u finalima osigurali su Robert Seligman i Filip Ude na konju s hvataljkama te Tomislav Marković na parteru. Isto nije pošlo za rukom mladom osječkom parterašu Andreju Korosteljevu koji je kvalifikacije završio na desetom mjestu, dok je Ema Kajić na preskoku zauzela 9. mjesto te je prva rezerva za finale. U današnjim kvalifikacijama koje su započele u 15 sati na preči će nastupiti europski prvak Marijo Možnik i Tin Srbić, a kod gimnastičarki Ana Poščić na parteru, Karmen Koljanin na gredi te Dora Kranželić i na parteru i na gredi. Ulaz u dvoranu Gradski vrt je besplatan, a u sklopu popratnog programa od 18 sati bit će obilježen Svjetski dan plesa, dok će od 20 sati biti održano prvo javno izvlačenje startnih brojeva za finala koja su na rasporedu u subotu i nedjelju.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development