USPJEŠNA PROVJERA PROTIV ZORYE

Nominalno druga momčad Nogometnog kluba Osijek odigrala je u slovenskom Kidričevu posljednju prijateljsku utakmicu u sklopu dvotjednih priprema koje su u svom najvećem dijelu odrađene u Austriji. Bijelo-plavi su točno u podne započeli susret protiv ukrajinskog prvoligaša Zorye iz Luhanska koji je također nastupio u kombiniranom sastavu, a utakmica je okončana rezultatom 4 : 1 za Osječane. Već do 15. minute bilo je 3 : 0 zahvaljujući dvama pogocima Dugandžića i jednom Špoljarića, a u 34. minuti siguran je s bijele točke bio Lopa. Ukrajinci su pred kraj utakmice ublažili poraz pogotkom Shalfeeva u 82. minuti. Posljednja provjera prve ekipe uoči povratka u Osijek ona je od 17 sati protiv danskog prvaka Copenhagena, a generalka uoči nove sezone Osječane očekuje u subotu, 13. srpnja, kada će od 19 sati u Gradskom vrtu ugostiti tuzlansku Slobodu.