• 09:30

    TV prodaja

    Utorak, 17-10-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 17-10-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Utorak, 17-10-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Utorak, 17-10-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Utorak, 17-10-2017.

  • 12:30

    TV prodaja

    Utorak, 17-10-2017.

  • 12:45

    Glazbeni program

    Utorak, 17-10-2017.

  • 13:45

    TV prodaja

    Utorak, 17-10-2017.

  • 14:00

    Lifestyle TV, magazin

    Utorak, 17-10-2017.

  • 15:00

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Utorak, 17-10-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Utorak, 17-10-2017.

  • 16:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija

    Utorak, 17-10-2017.

  • 16:50

    Vukovarska kronika, mozaična emisija

    Utorak, 17-10-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino. kulinarski show

    Utorak, 17-10-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Utorak, 17-10-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Utorak, 17-10-2017.

  • 19:00

    City Music, glazbena emisija

    Utorak, 17-10-2017.

  • 20:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program

    Utorak, 17-10-2017.

  • 21:00

    e-svijet, emisija o novim tehnologijama

    Utorak, 17-10-2017.

  • 21:30

    Županijski mozaik, mozaična emisija (R)

    Utorak, 17-10-2017.

  • 22:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Utorak, 17-10-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Utorak, 17-10-2017.

  • 00:00

    Kraj programa

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 12:45

    TV prodaja

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 13:30

    Sport nedjeljom, sportska emisija (R)

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 15:00

    TV prodaja

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 15:15

    Privredni.hr, poslovni magazin (R)

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 16:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 16:50

    ZA bolji Osijek, informativna emisija (R)

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino. kulinarski show

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 18:30

    Dom2, emisija o stanovanju

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 19:00

    City Music, glazbena emisija

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopis

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 21:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 22:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Srijeda, 18-10-2017.

  • 00:00

    Kraj programa

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 12:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 13:30

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 14:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 14:30

    Privredni.hr, magazin (R)

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 15:15

    Ćakula kroz život, magazin (R)

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 16:00

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 17:00

    Dom na kvadrat, emisija o stanovanju

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino. kulinarski show

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 18:30

    TV koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 19:20

    City Music, glazbena emisija

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 21:00

    TS "Hajo", snimka koncerta

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 22:30

    ZA bolji Osijek, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 23:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 19-10-2017.

  • 00:00

    Kraj programa

    Petak, 20-10-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Petak, 20-10-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 20-10-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 20-10-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Petak, 20-10-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Petak, 20-10-2017.

  • 12:20

    Glazbeni program

    Petak, 20-10-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Petak, 20-10-2017.

  • 13:30

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Petak, 20-10-2017.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 20-10-2017.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 20-10-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 20-10-2017.

  • 16:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program

    Petak, 20-10-2017.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 20-10-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino. kulinarski show

    Petak, 20-10-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 20-10-2017.

  • 18:30

    Aquarel, mozaična emisija

    Petak, 20-10-2017.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 20-10-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Petak, 20-10-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 20-10-2017.

  • 21:00

    Slavonsko veselje,glazbena kontakt emisija

    Petak, 20-10-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 20-10-2017.

  • 23:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Petak, 20-10-2017.

  • 23:30

    Kraj programa

    Petak, 20-10-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Subota, 21-10-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 21-10-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 21-10-2017.

  • 11:00

    Glazbeni program

    Subota, 21-10-2017.

  • 11:30

    TV prodaja

    Subota, 21-10-2017.

  • 12:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Subota, 21-10-2017.

  • 13:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Subota, 21-10-2017.

  • 14:30

    TV prodaja

    Subota, 21-10-2017.

  • 15:00

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 21-10-2017.

  • 16:15

    Zlato ranice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 21-10-2017.

  • 17:00

    Ćakula kroz život, magazin

    Subota, 21-10-2017.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna emisija

    Subota, 21-10-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, inforamtivna emisija

    Subota, 21-10-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 21-10-2017.

  • 19:00

    Etnikum, emisija o nacionalnim manjinama

    Subota, 21-10-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Subota, 21-10-2017.

  • 20:00

    ZA bolji Osijek, informativna emisija

    Subota, 21-10-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje,glazbena kontakt emisija

    Subota, 21-10-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 21-10-2017.

  • 23:20

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 21-10-2017.

  • 00:20

    Kraj programa

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 09:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 09:45

    TV prodaja

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 10:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 13:15

    Hrana i vino. kulinarski show

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 14:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopis (R)

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 14:30

    Biblija govori, vjerska emisija

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 15:30

    Zvjezdano popodne, zabavno glazbena emisija

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 17:30

    Kako se snima film , dok. program

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 17:40

    Povijest osječkog ZOO vrta, reportaža

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 20:00

    Županijski mozaik, mozaična emisija

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje,glazbena kontakt emisija

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 23:00

    Osijek info, informativna emisija

    Nedjelja, 22-10-2017.

  • 23:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 22-10-2017.

VRKIĆ GRADONAČELNIK OSIJEKA, ANUŠIĆ ŽUPAN OSJEČKO-BARANJSKI

I drugi krug lokalnih izbora 2017. je iza nas. Kada je u pitanju Istok Hrvatske, trećega kruga neće biti, poznati su svi čelni ljudi jedinica lokalne samouprave birani u drugome krugu. Osijeku na čelu ostaje Ivan Vrkić, koji je Ivanu Šojat pobijedio s nedostižnih 62, 74 posto. U borbi za mjesto čelnog čovjeka Osječko-baranjske županije bilo je nešto neizvjesnije, no na kraju je Ivan Anušić potvrdio rezultat iz prvoga kruga pobijedivši Vladimira Šišljagića s 51, 96 posto osvojenih glasova. Do promjena na čelnim mjestima došlo je u svim ostalim gradovima OBŽ koji su ušli u drugi krug – u Valpovu je Leona Žulja pobijedio kandidat grupe birača Matko Šutalo s 54,8 posto glasova, u Donjem Miholjcu je pobjedu odnio kandidat grupe birača Goran Aladić s 57 posto, dok je u Đakovu Zoran Vinković izgubio od HDZ-ovog Marina Mandarića koji je osvojio 50, 93 posto glasova.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development