• 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 10:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 11:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 14:30

    Znam što gledam, emisija o medijskoj pismenosti

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, emisija o poljoprivredi

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 15:40

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 16:40

    Alaj kuvam i kuvati znadem, zabavna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 17:45

    Mamre, vjerski program (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, mozaična emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 22:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 10:30

    Produženi vikend, mozaična emisija

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje. zabavno-glazbena kontakt emisija (R)

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 14:30

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 15:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 17:00

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 17:15

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 18:30

    Sportikos, sportska emisija

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 21:00

    Produženi vikend, mozaična emisija (R)

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 22:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 22:50

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Ponedjeljak, 08-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Utorak, 09-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 09-06-2020.

  • 10:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Utorak, 09-06-2020.

  • 11:30

    TV prodaja

    Utorak, 09-06-2020.

  • 11:45

    Karte na stol, talk show (R)

    Utorak, 09-06-2020.

  • 12:45

    Lifestyle TV, mozaična emisija

    Utorak, 09-06-2020.

  • 13:45

    TV prodaja

    Utorak, 09-06-2020.

  • 14:00

    Produženi vikend, mozaična emisija (R)

    Utorak, 09-06-2020.

  • 15:00

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Utorak, 09-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Utorak, 09-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Utorak, 09-06-2020.

  • 17:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Utorak, 09-06-2020.

  • 17:30

    Akademska četvrt, mozaični program

    Utorak, 09-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Utorak, 09-06-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Utorak, 09-06-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Utorak, 09-06-2020.

  • 20:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program

    Utorak, 09-06-2020.

  • 21:00

    Budnica, talk show (R)

    Utorak, 09-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 09-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Utorak, 09-06-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Utorak, 09-06-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 10:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 11:30

    Akademska četvrt, mozaični program

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 11:45

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 12:45

    U dobroj formi, magazin

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 13:15

    Kultura 21, magazin

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 13:55

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 14:25

    TV prodaja

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 14:40

    Glazbeni program

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 14:55

    LifeStyle TV, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 16:55

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 18:30

    City music, glazbena emisija

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 21:00

    Alaj kuvam i kuvat znadem, zabavna emisija (R)

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Srijeda, 10-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 10:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 11:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 11:30

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 12:30

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 13:30

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 14:00

    U dobroj formi, magazin

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 14:45

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 15:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 15:20

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 15:55

    Viijesti, informativna emisija

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 17:10

    REV, magazin

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 18:30

    TV Koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 21:00

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 11-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Petak, 12-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Petak, 12-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 12-06-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 12-06-2020.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 12-06-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 12-06-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 12-06-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 12-06-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 12-06-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 12-06-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 12-06-2020.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 12-06-2020.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 12-06-2020.

  • 17:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu (R)

    Petak, 12-06-2020.

  • 17:30

    Akademska četvrt, mozaična emisija (R)

    Petak, 12-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 12-06-2020.

  • 18:30

    City music, glazbena emisija

    Petak, 12-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Petak, 12-06-2020.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža

    Petak, 12-06-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 12-06-2020.

  • 22:10

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 12-06-2020.

  • 22:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 12-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 13-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 13-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 13-06-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 13-06-2020.

  • 10:45

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 13-06-2020.

  • 11:45

    Lifestyle TV, mozaična emisija

    Subota, 13-06-2020.

  • 12:40

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 13-06-2020.

  • 13:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 13-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 13-06-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 13-06-2020.

  • 15:45

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 13-06-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 13-06-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 13-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 13-06-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 13-06-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 13-06-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 13-06-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 13-06-2020.

  • 22:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 13-06-2020.

  • 23:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 13-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 10:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 11:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 14:30

    Znam što gledam, emisija o medijskoj pismenosti

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, emisija o poljoprivredi

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 15:40

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 16:40

    Alaj kuvam i kuvati znadem, zabavna emisija (R)

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 17:45

    Mamre, vjerski program (R)

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, mozaična emisija

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 22:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 14-06-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 10:30

    Produženi vikend, mozaična emisija

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje. zabavno-glazbena kontakt emisija (R)

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 14:30

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 15:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 17:00

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 17:15

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 18:30

    Sportikos, sportska emisija

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 21:00

    Produženi vikend, mozaična emisija (R)

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 22:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 22:50

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Ponedjeljak, 15-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Utorak, 16-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 16-06-2020.

  • 10:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Utorak, 16-06-2020.

  • 11:30

    TV prodaja

    Utorak, 16-06-2020.

  • 11:45

    Karte na stol, talk show (R)

    Utorak, 16-06-2020.

  • 12:45

    Lifestyle TV, mozaična emisija

    Utorak, 16-06-2020.

  • 13:45

    TV prodaja

    Utorak, 16-06-2020.

  • 14:00

    Produženi vikend, mozaična emisija (R)

    Utorak, 16-06-2020.

  • 15:00

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Utorak, 16-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Utorak, 16-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Utorak, 16-06-2020.

  • 17:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Utorak, 16-06-2020.

  • 17:30

    Akademska četvrt, mozaični program

    Utorak, 16-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Utorak, 16-06-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Utorak, 16-06-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Utorak, 16-06-2020.

  • 20:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program

    Utorak, 16-06-2020.

  • 21:00

    Budnica, talk show (R)

    Utorak, 16-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 16-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Utorak, 16-06-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Utorak, 16-06-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 10:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 11:30

    Akademska četvrt, mozaični program

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 11:45

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 12:45

    U dobroj formi, magazin

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 13:15

    Kultura 21, magazin

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 13:55

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 14:25

    TV prodaja

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 14:40

    Glazbeni program

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 14:55

    LifeStyle TV, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 16:55

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 18:30

    City music, glazbena emisija

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 21:00

    Alaj kuvam i kuvat znadem, zabavna emisija (R)

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Srijeda, 17-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 10:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 11:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 11:30

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 12:30

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 13:30

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 14:00

    U dobroj formi, magazin

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 14:45

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 15:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 15:20

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 15:55

    Viijesti, informativna emisija

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 17:10

    REV, magazin

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 18:30

    TV Koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 21:00

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 18-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Petak, 19-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Petak, 19-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 19-06-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 19-06-2020.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 19-06-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 19-06-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 19-06-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 19-06-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 19-06-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 19-06-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 19-06-2020.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 19-06-2020.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 19-06-2020.

  • 17:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu (R)

    Petak, 19-06-2020.

  • 17:30

    Akademska četvrt, mozaična emisija (R)

    Petak, 19-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 19-06-2020.

  • 18:30

    City music, glazbena emisija

    Petak, 19-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Petak, 19-06-2020.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža

    Petak, 19-06-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 19-06-2020.

  • 22:10

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 19-06-2020.

  • 22:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 19-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 20-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 20-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 20-06-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 20-06-2020.

  • 10:45

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 20-06-2020.

  • 11:45

    Lifestyle TV, mozaična emisija

    Subota, 20-06-2020.

  • 12:40

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 20-06-2020.

  • 13:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 20-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 20-06-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 20-06-2020.

  • 15:45

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 20-06-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 20-06-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 20-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 20-06-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 20-06-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 20-06-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 20-06-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 20-06-2020.

  • 22:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 20-06-2020.

  • 23:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 20-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 10:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 11:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 14:30

    Znam što gledam, emisija o medijskoj pismenosti

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, emisija o poljoprivredi

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 15:40

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 16:40

    Alaj kuvam i kuvati znadem, zabavna emisija (R)

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 17:45

    Mamre, vjerski program (R)

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, mozaična emisija

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 22:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 21-06-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 21-06-2020.

Zagrebački kvartet @ HGZ, 11.03.2015.

“Zagrebački kvartet” će u srijedu, 11. ožujka u “Hrvatskom glazbenom zavodu” održati četvrti koncert sezone 2014/15, dugogodišnjeg tradicionalnog ciklusa “Zagrebački kvartet @ HGZ”. Prva tri koncerta ciklusa, održana pred punom dvoranom, na najbolji način dokazuju da u Zagrebu vlada velik interes za vrhunsku izvedbu klasične glazbe.
Naš proslavljeni gudački kvartet je za ovu prigodu priredio djela Jakova Gotovca, Wolfganga Amadeusa Mozarta i Leoša Janáčeka. Nastup jednog od najstarijih (osnovan 1919. godine) i najcjenjenijih svjetskih kvarteta počinje u 20 sati u “Hrvatskom glazbenom zavodu”, a ulaznice se, po cijeni od pedeset kuna, mogu kupiti na blagajni HGZ-a prije početka koncerta.
U “Zagrebačkom kvartetu” su kroz godine nastupali brojni vrhunski glazbenici (Stjepan Šulek, Josip Klima, Zlatko Balija, Đorđe Trkulja, Marija Cobenzl, Goran Bakrač, Ante Živković, Josip Stojanović, Goran Končar, Sergej Evseev…), a danas djeluje u sastavu Marin Maras (prva violina), Davor Philips (druga violina), Hrvoje Philips (viola) i Martin Jordan (violončelo).

Program 11.03.2015:
Jakov Gotovac, Poziv, pjesma i igra za gudački kvartet
Wolfgang Amadeus Mozart, Gudački kvartet u A-duru, KV169
Leoš Janáček, Gudački kvartet br. 1, “Kreutzer sonata”

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development