• 09:30

    TV prodaja

    Petak, 19-10-2018.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 19-10-2018.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 19-10-2018.

  • 11:00

    Glazbeni program

    Petak, 19-10-2018.

  • 12:00

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Petak, 19-10-2018.

  • 13:00

    TV prodaja

    Petak, 19-10-2018.

  • 13:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 19-10-2018.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Petak, 19-10-2018.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 19-10-2018.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 19-10-2018.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 19-10-2018.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 19-10-2018.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 19-10-2018.

  • 18:30

    Aquarel, mozaična emisija

    Petak, 19-10-2018.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 19-10-2018.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Petak, 19-10-2018.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 19-10-2018.

  • 21:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Petak, 19-10-2018.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 19-10-2018.

  • 23:00

    Aqurel, mozaična emisija (R)

    Petak, 19-10-2018.

  • 23:50

    Kraj programa

    Petak, 19-10-2018.

  • 09:30

    TV prodaja

    Subota, 20-10-2018.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 20-10-2018.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 20-10-2018.

  • 11:00

    Glazbeni program

    Subota, 20-10-2018.

  • 11:30

    TV prodaja

    Subota, 20-10-2018.

  • 12:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Subota, 20-10-2018.

  • 13:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Subota, 20-10-2018.

  • 14:30

    TV prodaja

    Subota, 20-10-2018.

  • 15:00

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 20-10-2018.

  • 16:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 20-10-2018.

  • 16:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 20-10-2018.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dok. reportaža

    Subota, 20-10-2018.

  • 18:00

    Dnevnik, inforamtivna emisija

    Subota, 20-10-2018.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 20-10-2018.

  • 19:00

    Etnikum, emisija o nacionalnim manjinama

    Subota, 20-10-2018.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Subota, 20-10-2018.

  • 20:00

    ZA bolji Osijek, informativna emisija

    Subota, 20-10-2018.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Subota, 20-10-2018.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 20-10-2018.

  • 23:20

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 20-10-2018.

  • 00:20

    Kraj programa

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 08:45

    TV prodaja

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 09:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 10:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 12:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 13:00

    Glazbeni program

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 13:30

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 14:00

    Bujica, talk show (R)

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 15:30

    Alaj kuvam i kuvati znadem, dokumentarna reportaža (R)

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 16:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dok. reportaža

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 20:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 22:30

    Dnevnik, inforamtivna emisija (R)

    Nedjelja, 21-10-2018.

  • 23:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 21-10-2018.

ZAGREBAČKOM DINAMU TURNIR NA LIVANI

Na terenima ŠRC “Kralj Tomislav” u osječkom naselju Livana NK Tomislav bio je sjajan domaćin velikog međunarodnog turnira mladeži “Memorijal Milenko Jerković” na kojem su nastupili dječaci do 11 godina (U – 11). Prvo mjesto na jubilarnom, desetom izdanju “Memorijala Milenko Jerković” osvojili su mladi nogometaši zagrebačkog Dinama koji su u finalu tek nakon izvođenja najstrožnih kazni pobijedili NK Osijek rezultatom 5:3, a nakon što je susret završio neodlučeno 2:2. Najbolji vratar turnira bio je Hrvoje Jukopila, a najbolji strijelac Roko Rupčić obojica članovi NK Osijek. Najboljim igračem proglašen je Lovro Chelfi iz zagrebačkog Dinama. Na dvodnevnom turniru nastupile su 32 momčadi iz osam zemalja – Mađarske, Italije, BiH, Slovenije, Srbije, Makedonije Rumunjske i Hrvatske.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development