• 09:15

    TV prodaja

    Petak, 29-05-2020.

  • 09:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Petak, 29-05-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 29-05-2020.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 29-05-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 29-05-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 29-05-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 29-05-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 29-05-2020.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 16:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 17:00

    TV ordinacija, emisija o zdravlju

    Petak, 29-05-2020.

  • 17:30

    Akademska četvrt, mozaična emisija (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 18:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Petak, 29-05-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Petak, 29-05-2020.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža

    Petak, 29-05-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 29-05-2020.

  • 22:10

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 22:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 29-05-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 30-05-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 30-05-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 30-05-2020.

  • 10:45

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 11:45

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 12:40

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 30-05-2020.

  • 13:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 15:45

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 30-05-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 30-05-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 30-05-2020.

  • 22:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 23:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 30-05-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 09:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 10:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 14:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, emisija o poljoprivredi

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 15:40

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 16:40

    Alaj kuvam i kuvati znadem, zabavna emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 17:45

    Mamre, vjerski program (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, mozaična emisija

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 22:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 31-05-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 10:30

    Produženi vikend, mozaična emisija

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje. zabavno-glazbena kontakt emisija (R)

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 14:30

    Šokadijo u srcu te nosim , putopisna reportaža (R)

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 15:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 17:00

    TV prodaja

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 17:15

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 18:30

    Sportikos, sportska emisija

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 21:00

    Produženi vikend, mozaična emisija (R)

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 22:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 22:50

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Ponedjeljak, 01-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Utorak, 02-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 02-06-2020.

  • 10:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Utorak, 02-06-2020.

  • 11:30

    TV prodaja

    Utorak, 02-06-2020.

  • 11:45

    Karte na stol, talk show (R)

    Utorak, 02-06-2020.

  • 12:45

    Lifestyle TV, mozaična emisija

    Utorak, 02-06-2020.

  • 13:45

    TV prodaja

    Utorak, 02-06-2020.

  • 14:00

    Produženi vikend, mozaična emisija (R)

    Utorak, 02-06-2020.

  • 15:00

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Utorak, 02-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Utorak, 02-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Utorak, 02-06-2020.

  • 17:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Utorak, 02-06-2020.

  • 17:30

    Akademska četvrt, mozaični program

    Utorak, 02-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Utorak, 02-06-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Utorak, 02-06-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Utorak, 02-06-2020.

  • 20:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program

    Utorak, 02-06-2020.

  • 21:00

    Budnica, talk show (R)

    Utorak, 02-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 02-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Utorak, 02-06-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Utorak, 02-06-2020.

  • 09:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 10:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 11:30

    Akademska četvrt, mozaični program

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 11:45

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 12:45

    U dobroj formi, magazin

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 13:15

    Kultura 21, magazin

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 13:55

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 14:25

    TV prodaja

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 14:40

    Glazbeni program

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 14:55

    LifeStyle TV, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 16:55

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 18:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 21:00

    Alaj kuvam i kuvat znadem, zabavna emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 23:30

    Kraj programa

    Srijeda, 03-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 10:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 11:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 11:30

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 12:30

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 13:30

    Šokadijo u srcu te nosim , putopisna reportaža (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 14:00

    U dobroj formi, magazin

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 14:45

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 15:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 15:20

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 15:55

    Viijesti, informativna emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 16:00

    TV Replika, kontakt emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 17:10

    REV, magazin

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 18:30

    TV Koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 21:00

    Budnica, talk show (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 22:30

    TV Replika, kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 04-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Petak, 05-06-2020.

  • 09:15

    TV prodaja

    Petak, 05-06-2020.

  • 09:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Petak, 05-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 05-06-2020.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 05-06-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 05-06-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 05-06-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 05-06-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 05-06-2020.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 16:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 17:00

    TV ordinacija, emisija o zdravlju

    Petak, 05-06-2020.

  • 17:30

    Akademska četvrt, mozaična emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 18:30

    Vrijeme je za trening - Tauros

    Petak, 05-06-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Petak, 05-06-2020.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža

    Petak, 05-06-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 05-06-2020.

  • 22:10

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 22:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 05-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 06-06-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 06-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 06-06-2020.

  • 10:45

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 11:45

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 12:40

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 06-06-2020.

  • 13:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 15:45

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 06-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 06-06-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 06-06-2020.

  • 22:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 23:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 06-06-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 09:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 10:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 14:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, emisija o poljoprivredi

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 15:40

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 16:40

    Alaj kuvam i kuvati znadem, zabavna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 17:45

    Mamre, vjerski program (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, mozaična emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 22:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 07-06-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 07-06-2020.

Završio drugi krug glasovanja za Cesaricu, a dobitnika ćemo saznati 7. srpnja na Prokurativama!

Protekla dva mjeseca publika je birala između 40 najizvođenijih pjesama iz prošle godine, a ovoga petka, 7. srpnja, u Splitu na Prokurativama u 21:15 sati održat će se i svečana završnica glazbene nagrade Cesarica.

Na finalnoj večeri zabavljat će nas neki od nominiranih izvođača kao što su Nina Badrić, Željko Bebek, Ivan Zak, Tomislav Bralić & klapa Intrade, klapa Rišpet, Kedžo & Zsa Zsa, Miroslav Škoro, Pravila igre i Mia Dimšić.

I sami izvođači uzbuđeni su zbog dodjele nagrade i komentirali su svoje nominacije.

„Biti jedan od dvanaest finalista Cesarice mnogo mi znači. Mislim da su prijeko potrebni projekti koji propagiraju hrvatsku zabavnu glazbu i daju joj pozornost koju ona u Hrvatskoj i zaslužuje. Nadam se da će Cesarica doista i postati jedna od ključnih inicijativa u tom pogledu. Svatko od nas finalista priželjkuje pobjedu i drago mi je da će ovaj put presuditi onaj meni najvažniji glas – glas publike. Jedva čekam zapjevati na Prokurativama“, komentirao je zagrebački kantautor Ivan Zak.

Podsjetimo, u drugom krugu glasovanja koje je završilo 2. srpnja publika je birala između 12 nominiranih pjesama: Nine Badrić, Doris Dragović & Jacquesa Houdeka, Željka Bebeka, Ivana Zaka, Tomislava Bralića & klape Intrade, klape Rišpet, Petra Graše & Hane Huljić, Olivera & Gibonnija, Kedže & Zsa Zse, Miroslava Škore, Pravila igre i Mije Dimšić.

Koliko im znači glazbena nagrada Cesarica rekao nam je Goran Belošević, bubnjar benda Pravila igre: „Za nas kao novog izvođača nominacija za Cesaricu znači jako puno. Sam ulazak u 40 nominiranih pjesama je već bio ogroman uspjeh dok je ulazak u top 12 ispunjenje snova. Da nam je netko prije 2 godine rekao da ćemo biti u društvu takvih velikana hrvatske glazbe, jednostavno mu ne bi vjerovali. Stvarno nam je velika čast sto je publika prepoznala našu pjesmu, naš trud i zalaganje i ovim putem im od srca zahvaljujem. Osim nominacije, obožavamo nastupati u Splitu tako da nas nastup na Prokurativama posebno veseli.“

U izravnom televizijskom prijenosu na Prvom programu HTV-a saznat ćemo koja će pjesma biti proglašena hitom godine po izboru publike i tako odnijeti pobjedu prvog izdanja novoutemeljene glazbene nagrade – Cesarica.

„Nastupu na Cesarici se iznimno veselim jer nije mala stvar ući u 12 potencijalnih Hitova godine i ovim se putem želim zahvaliti svima koji su glasovali za moju pjesmu “Život nije siv” i omogućili mi da 7. srpnja nastupim na Prokurativama zajedno s većinom svojih glazbenih uzora. Taj će nastup u mome srcu sigurno imati posebno mjesto i zato što sam upravo na toj istoj pozornici prije godinu dana i debitirala s tom pjesmom i tada nisam mogla ni zamisliti što će mi ona sve donijeti u život, a i sam spot za pjesmu na dan dodjele će biti na YouTubeu točno godinu dana“, komentirala je osječka kantautorica Mia Dimšić.

Utemeljitelj glazbene nagrade Cesarica je Unison – Hrvatski glazbeni savez, a ime Cesarica dobila je po pjesmi koja je na prvom Porinu, održanom 1994. godine, osvojila Porin u kategoriji Hit godine.

Svoje oduševljenje zbog nominacije, kao i činjenicu da je među 12 finalista zajedno sa svojom kolegicom Zsa Zsom podijelio je i Damir Kedžo: „Nominacija za Cesaricu mi je izuzetno draga, prvenstveno zbog toga što je to nagrada publike. U zadnje vrijeme su nagrade struke bile u fokusu, međutim s Cesaricom se to mijenja. Jako mi je drago što smo nominirani i što smo u prvih 12 finalista. Zaista mi je bitno da Zsa Zsa i ja izvedemo pjesmu live baš onako treba i prenesemo emocije publici, a ostalo je sve ionako na njima.“

„Osim što nedvojbeno znači dodatnu medijsku promociju pjesme, ali i samog izvođača, osvajanje nagrade za Hit godine prije svega je jedna važna potvrda od strane najvažnijeg nam kritičara, naše publike. Činjenica da je publika svojim glasovima baš našu skladbu odabrala u top 12 kao najdražu im između čak 40 najslušanijih pjesama u godini puno nam znači. Jedva čekamo petak i nastup na Prokurativama“, zaključili su dečki iz klape Rišpet.

Uz glavnu nagradu, dodijelit će se i nagrade u pojedinačnim kategorijama pop, rock, zabavne, klapske i tamburaške glazbe, a organizator priprema i brojna druga iznenađenja.

cesarica

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development