• 09:15

    TV prodaja

    Utorak, 12-12-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 12-12-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Utorak, 12-12-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Utorak, 12-12-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Utorak, 12-12-2017.

  • 12:30

    TV prodaja

    Utorak, 12-12-2017.

  • 12:45

    Glazbeni program

    Utorak, 12-12-2017.

  • 13:45

    TV prodaja

    Utorak, 12-12-2017.

  • 14:00

    Lifestyle TV, magazin

    Utorak, 12-12-2017.

  • 15:00

    Sportikos, sportska emisija (R)

    Utorak, 12-12-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Utorak, 12-12-2017.

  • 16:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija

    Utorak, 12-12-2017.

  • 16:50

    Vukovarska kronika, mozaična emisija

    Utorak, 12-12-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino. kulinarski show

    Utorak, 12-12-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Utorak, 12-12-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Utorak, 12-12-2017.

  • 19:00

    City Music, glazbena emisija

    Utorak, 12-12-2017.

  • 20:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program

    Utorak, 12-12-2017.

  • 21:00

    E-svijet, emisija o novim tehnologijama

    Utorak, 12-12-2017.

  • 21:30

    Županijski mozaik, mozaična emisija (R)

    Utorak, 12-12-2017.

  • 22:00

    (Ne)odgovorne misli, informativna emisija

    Utorak, 12-12-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Utorak, 12-12-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Utorak, 12-12-2017.

  • 00:00

    Kraj programa

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 12:45

    TV prodaja

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 13:30

    Sport nedjeljom, sportska emisija

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 15:00

    TV prodaja

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 15:15

    Privredni.hr, poslovni magazin (R)

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 15:55

    Viijesti, informativna emisija

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 16:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 16:50

    ZA bolji Osijek, informativna emisija (R)

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino. kulinarski show

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 18:30

    Dom2, emisija o stanovanju

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 19:00

    City Music, glazbena emisija

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopis

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 21:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 22:00

    Vukovarska kronika, mozaična emisija (R)

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 23:00

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 23:59

    Kraj programa

    Srijeda, 13-12-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 11:30

    Vruća linija, informativna-kontakt emisija (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 12:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 13:00

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 14:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 15:00

    TV prodaja

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 15:15

    Ćakula kroz život, magazin (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 16:00

    (Ne)odgovorne misli, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 16:30

    Dom na kvadrat, emisija o stanovanju

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 17:15

    Hrana i vino. kulinarski show

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 18:30

    TV koktel, mozaična emisija

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 19:20

    City Music, glazbena emisija

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 20:00

    Karte na stol, talk show

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 21:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 22:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopis (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 22:30

    ZA bolji Osijek, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 23:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 23:59

    Kraj programa

    Četvrtak, 14-12-2017.

  • 09:15

    TV prodaja

    Petak, 15-12-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 15-12-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 15-12-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show (R)

    Petak, 15-12-2017.

  • 11:30

    Glazbeni program

    Petak, 15-12-2017.

  • 12:00

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Petak, 15-12-2017.

  • 13:00

    Zvjezdano popodne, zabavno - glazbena emisja (R)

    Petak, 15-12-2017.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 15-12-2017.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 15-12-2017.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 15-12-2017.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 15-12-2017.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 15-12-2017.

  • 17:30

    Hrana i vino. kulinarski show

    Petak, 15-12-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 15-12-2017.

  • 18:30

    Aquarel, mozaična emisija

    Petak, 15-12-2017.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Petak, 15-12-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Petak, 15-12-2017.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 15-12-2017.

  • 21:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Petak, 15-12-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 15-12-2017.

  • 23:00

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Petak, 15-12-2017.

  • 23:30

    Kraj programa

    Petak, 15-12-2017.

  • 09:30

    TV prodaja

    Subota, 16-12-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 16-12-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 16-12-2017.

  • 11:00

    Glazbeni program

    Subota, 16-12-2017.

  • 11:30

    TV prodaja

    Subota, 16-12-2017.

  • 12:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Subota, 16-12-2017.

  • 13:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Subota, 16-12-2017.

  • 14:30

    TV prodaja

    Subota, 16-12-2017.

  • 15:00

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 16-12-2017.

  • 16:00

    Zlato ranice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 16-12-2017.

  • 16:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 16-12-2017.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna emisija

    Subota, 16-12-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, inforamtivna emisija

    Subota, 16-12-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 16-12-2017.

  • 19:00

    Etnikum, emisija o nacionalnim manjinama

    Subota, 16-12-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Subota, 16-12-2017.

  • 20:00

    ZA bolji Osijek, informativna emisija

    Subota, 16-12-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Subota, 16-12-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 16-12-2017.

  • 23:20

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 16-12-2017.

  • 00:20

    Kraj programa

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 08:45

    TV prodaja

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 09:00

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 09:45

    TV prodaja

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 10:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 13:00

    Hrana i vino. kulinarski show

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 14:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopis (R)

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 14:30

    Biblija govori, vjerska emisija

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 15:30

    Zvjezdano popodne, zabavno glazbena emisija

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 17:30

    Kako se snima film , dok. program

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 17:40

    Povijest osječkog ZOO vrta, reportaža

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 20:00

    Županijski mozaik, mozaična emisija

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 23:00

    Osijek info, informativna emisija

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 23:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 17-12-2017.

  • 23:59

    Kraj programa

    Nedjelja, 17-12-2017.

“ZEMLJA BEZ GRANICA” – PROGRAM I RASPORED RADIONICA

“ZEMLJA BEZ GRANICA” – PROGRAM I RASPORED RADIONICA:

Ponedjeljak, 25. kolovoza 2014.*
Mjesto: Kod zdenca – promenada
18:00 – 20:30h

Mogući svijet – otvorena radionica za mlade (open book workshop)
Piratice dolaze – plesni performans PK Broadway (Osijek)
Mr. Balloon – koncert cirkus – elektro jazz glazbe (Novi Sad)

Utorak, 26. kolovoza 2014.*
Mjesto: Drvengrad

16:30 – 17:00 -morski udisaji (Plesni performans PK Broadway)
17:00 – 19:00 -igraonice za predškolce

Mjesto: Muzej likovnih umjetnosti
20:00 – Burkina Faso: Land (Otvorenje izložbe fotografija Filippa Mazzija (Italija))
Ritam disanja Afrike: glazbeno – scenski performans, Maša Kagao Knez (Slovenija, Burkina Faso)

Srijeda, 27. kolovoza 2014.*
Mjesto: Drvengrad
17:00 – 19:00 -igraonice za predškolce

Mjesto: Kod Picassa
21:00 -The Greenman – performans Adrian Schvarzstein (Španjolska)
– Noćno putovanje iza duge – glazbeni program Ana Popović i Marko Žulj (Osijek)

Četvrtak, 28. kolovoza 2014.*
Mjesto: Drvengrad
17:00 – 19:00 – igraonice za predškolce

Mjesto: Dvorište Gradske knjižnice
20:00 – Noreia – koncert tradicionalne irske glazbe (Slovenija)

Petak, 29. kolovoza 2014.*
Mjesto: Drvengrad
18:00 – 19:00 -Takara – tajni Zedski put: priče uz knjige “Zeda: Rejna Zum u Zemlji djece” Jelene Radan

Mjesto: Kod zdenca – Promenada
18:00 – 20:00 – Mladi za Zemlju – otvorena radionica za mlade (open book workshop)

Mjesto: Kod Picassa
21:00 – Boje dišu – plesni performans Janett Zoghbi, Ines Perić (Osijek)
– Eco – street Kazalište – Adrian Schvarzstein (Španjolska)

Subota, 30. kolovoza 2014.
Mjesto: Drvengrad

18:00 -Otvorenje Bezgranične Zemlje

* u slučaju kiše provjeri na www.zemljabezgranica.com, FB udruga breza/zemlja bez granica ili nazovi na 031 272 583

Igraonice:
Utorak, srijeda i četvrtak

Mjesto: Drvengrad
17:00 – 19:00h- One-Mabe-Challenge; Bolje biti vjetar nego list; Kraljevi, vile….; Gibalon (samo 27. i 28. 8.); Vjetar iz naših pluća, Tree of Life

Radionice:
Utorak, srijeda, četvrtak, petak

Mjesto: Ekonomska i upravna škola (Trg Sv. trojstva 4)
16:30 – 18:00 – Šareno svjetlo na Zemlji (samo 26.8.)
18:30 – 20:00 – Drvo disanja (počinje 27.8.)
16:30 – 18:00 -Vulkanski glas za Zemljin spas
16:30 – 18:00 – Zvukovi zemlje
16:30 – 18:00 – Oblak pun želja
18:30 – 20:00 – Dišem i pjevam
18:30 – 20:00 – Afrikan(o)dagou
17:00 – 18:30 – Čuvari ptica
16:30 – 18:00 – Zrakopress
18:30 – 20:00 – Šuma – pluća Zemlje
18:30 – 20:00 – Slušaj kako zemlja svira
17:00 – 18:00 – Dramoplov

Mjesto: III. gimnazija – matematička (Kamila Firingera 14)
16:30 – 18:00 – Earth dance
18:00 – 21:00 – Peti element

Mjesto: Muzej Slavonije (Trg Sv. Trojstva 6)
10:00 – 12:00 – Zadihana štafeta

Mjesto: Galerija Waldinger (Fakultetska 7)
10.30 – 12 i od 17:30 – 19:00 – Monocikliranje i zrelo ludiranje (ako ne kiši, u Drvengradu)
10:00 – 12:00 i od 16:00 – 17:30 – Diši duboko, štula je visoko (ako ne kiši, u Drvengradu)

Mjesto: Udruga Gloria Maris (Tvrđa, Svodovi bb)
18:30 – 20:00 – Kako diše morski svijet

Mjesto: Kod restauratorskog zavoda u Tvrđi (kraj Vodenih vrata)
16:30 – 18:00 – Zadatak je lak=tlak+zrak (u slučaju kiše III. gimnjazija)

Mjesto: Drvengrad
10:00 – 12:00 i od 17:00 – 19:00 – Moj slobodni prostor (počinje 27.8.; u slučaju kiše III. gimnazija)
17:00 – 19:00 – Udahni veselje u izviđačkom kampu (samo 29. i 30.8.)
18:00 – 20:00 – Eco – street kazalište (prvi sastanak, ostale dane u III. gimnaziji)
10:00 – 12:00, 17:00 – 19:00 – Cirkuska radionica (počinje 27.8.; u slučaju kiše u Galeriji Waldinger)
16:30 – 18:00 – Skulpture od pijeska

Mjesto: Muzej likovnih umjetnosti (Europska avenija 9)
09:00 – 11:00 -Eko eko

Mjesto: Dokkica (L. Jagera 12)
09:00 – 11:00 – Veseli zalogajčići
10:00 – 12:00 – Hostese prirodom odjevene

Mjesto: Isusovačka klasična gimnazija (Trg Vatroslava Lisinskog 1)
09:00 – 12:00 – Kretanje bez granica (prvi sastanak, ostale dane u Drvengradu)

Mjesto: Studio Osceo dalal (Zmaja J. Jovanovića 2a)
17:30 – 19:00 – Zemljini trbuščići

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development