• 09:30

    TV prodaja

    Subota, 23-09-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 23-09-2017.

  • 11:00

    Glazbeni program

    Subota, 23-09-2017.

  • 11:30

    TV prodaja

    Subota, 23-09-2017.

  • 12:00

    Glazbeni program

    Subota, 23-09-2017.

  • 13:00

    TV prodaja

    Subota, 23-09-2017.

  • 13:30

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Subota, 23-09-2017.

  • 15:00

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 16:15

    Aquarel, mozaična emisija (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 17:00

    Ćakula kroz život, magazin

    Subota, 23-09-2017.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna emisija

    Subota, 23-09-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, inforamtivna emisija

    Subota, 23-09-2017.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 19:00

    Etnikum, emisija o nacionalnim manjinama

    Subota, 23-09-2017.

  • 19:30

    City Music, glazbena emisija

    Subota, 23-09-2017.

  • 20:00

    Osijek info, informativna emisija

    Subota, 23-09-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Subota, 23-09-2017.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 23:20

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 23-09-2017.

  • 00:20

    Kraj programa

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 09:00

    Izaberi zdravlje, sponzorirani program

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 09:45

    TV prodaja

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 10:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 11:00

    Hrana i vino, kulinarski show

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 12:00

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 14:30

    Biblija govori, vjerska emisija

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 15:15

    Dom 2, emsijia o stanovanju (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 16:00

    Alaj kuvam i kuvati znedem, dokumentarna reportaža (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 17:00

    U korak s prirodom, emisija o zaštiti okoliša

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 17:30

    Kako se snima film , dok. program

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 19:00

    TV koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 20:00

    Županijski mozaik, mozaična emisija

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 23:00

    Privredni.hr, magazin

    Nedjelja, 24-09-2017.

  • 23:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 24-09-2017.

“ZEMLJA BEZ GRANICA” – RASPORED ZA UTORAK, 26.08.2014.

Od danas, utorak 26. kolovoza, u sklopu Festivala “Zemlja bez granica” počinju radionice i igraonice koje će se održavati prema rasporedu koji je objavljen na web stranici www.zemljabezgranica.com. Samo neke radionice, poput “Drvo disanja” (Ekonomska škola od 18.30 do 20 sati), “Moj slobodni prostor” (10 do 12, 17 do 19 sati, Drvengrad/u slučaju kiše III. gimnazija) i Cirkuska (10 do 12, 17 do 19 sati, Drvengrad/u slučaju kiše Waldinger) počinju u srijedu, 27. kolovoza. Radionice “Šareno svjetlo za Zemlju” (26. kolovoza) i “Udahni veselje u izviđačkom kampu” (29. kolovoza), jednodnevne su, dok će se radionice štulanja (Diši duboko, štula je visoko), monocikliranja (Monocikliranje i zrelo ludiranje) i parkoura (Kretanje bez granica), ako vrijeme dozvoli, održavati prema utvrđenom rasporedu u Drvengradu. U slučaju kiše ove će radionice biti organizirane u Galeriji Waldinger. Umjesto na Kopiki, radionica Skulpture od pijeska održavat će se također u Drvengradu i to od 16.30 do 18 sati.
Igraonice u Drvengradu otvorit će se danas (utorak) plesnim performansom “Morski uzdisaji” Plesnoga kluba Broadway s početkom u 16.30 sati, a nakon toga (od 17 do 19 sati) s aktivnostima će početi igraonice: Vjetar iz naših pluća, Tree of Life, One-Mabe-Challenge, Bolje biti vjetar nego list, Kraljevi i kraljice, vilenjaci i vilice, prirode čuvari i čuvarice, dok će igraonica Gibalon početi dan kasnije, u srijedu 27. kolovoza.

Večernji program posvećen je Africi pa će se u Muzeju likovnih umjetnosti (novi naziv za Galeriju likovnih umjetnosti) otvoriti izložba “Burkina Faso: Land”, Filippa Mazzija, mladoga talijanskoga fotografa i aktivista u međunarodnom projektu “Mogući svijet” uz glazbenu podršku Sare Fortini (Italija), također aktivistice u projektu.
U glazbeno-scenskom programu u sklopu ove izložbe, nastupit će slovensko-afrička umjetnica Maša Kagao Knez, zajedno s bubnjarima Issiakom Sanou (Burkina Faso) i Blažom Korezom (Ljubljana), s izvedbom “Ritam disanja Afrike”.

RASPORED ZA UTORAK:
radionice prema rasporedu na www.zemljabezgranica.com
DRVENGRAD
16.30h: otvorenje igraonica: PK Broadway, Morski uzdisaji
17.00-19.00h: igraonice: Vjetar iz naših pluća, Tree of Life, One-Mabe-Challenge, Bolje biti vjetar nego list, Kraljevi i kraljice, vilenjaci i vilice, prirode čuvari i čuvarice, Gibalon (počinje 27.08.)
MUZEJ LIKOVNIH UMJETNOSTI
20.00h: Burkina Faso: Land (otvorenje izložbe Filippa Mazzija, Italija)
glazbeno-scenski performans: Maša Kagao Knez i bubnjari (Slovenija, Burkina Faso), Sara Fortini (Italija)

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development