ŽNK OSIJEK – FK ISTATOV 7:0

Nogometašice hrvatskog prvaka ŽNK Osijeka uvjerljivom su pobjedom 7:0, protiv makedonskog prvaka Istatova, otvorile sudjelovanje u kvalifikacijskoj skupini 7 Lige europskih prvakinja. Pred približno 400 gledatelja u osječkom Gradskom vrtu, Osječanke su prvi pogodak postigle u 10. minuti preko Balić da bi iskusna Nevrkla povećala vodstvo u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. U nastavku su Osječanke do vrha napunile mrežu nedoraslih Makedonki, s još dva pogotka Balić te po jednim Andrlić, Jakovac i Lojne. U drugom susretu prvog turnirskog kola u Osijeku, prvak Islanda Stjarnen također je zabilježio visoku pobjedu od 9:0 protiv prvaka Farskih Otoka ekipe Klaksvik. Susreti drugog kruga skupine 7 Lige prvakinja igraju se 25. kolovoza, također u osječkom Gradskom vrtu, a suparnice hrvatskim prvakinjama bit će Klaksvik.