• 09:30

    Glazbeni program

    Petak, 10-07-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Petak, 10-07-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 10-07-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 10-07-2020.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 10-07-2020.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 10-07-2020.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 10-07-2020.

  • 12:30

    Glazbeni program

    Petak, 10-07-2020.

  • 13:00

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Petak, 10-07-2020.

  • 13:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 10-07-2020.

  • 14:30

    TV prodaja

    Petak, 10-07-2020.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 10-07-2020.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 10-07-2020.

  • 17:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu (R)

    Petak, 10-07-2020.

  • 17:30

    Akademska četvrt, mozaična emisija (R)

    Petak, 10-07-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 10-07-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Petak, 10-07-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Petak, 10-07-2020.

  • 20:00

    Budnica, talk show

    Petak, 10-07-2020.

  • 21:00

    Šokadijo, u srcu te nosim, putopisna reportaža

    Petak, 10-07-2020.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 10-07-2020.

  • 22:10

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 10-07-2020.

  • 22:30

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Petak, 10-07-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 11-07-2020.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 11-07-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 11-07-2020.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 11-07-2020.

  • 10:45

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 11-07-2020.

  • 11:45

    LifeStyle TV, mozaična emisija

    Subota, 11-07-2020.

  • 12:40

    Kako se snimao film, dok.reportaža

    Subota, 11-07-2020.

  • 13:00

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 11-07-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 11-07-2020.

  • 14:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 11-07-2020.

  • 15:45

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 11-07-2020.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 11-07-2020.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 11-07-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 11-07-2020.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu

    Subota, 11-07-2020.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 11-07-2020.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 11-07-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 11-07-2020.

  • 22:30

    Budnica, talk show (R)

    Subota, 11-07-2020.

  • 23:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 11-07-2020.

  • 00:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 09:30

    TV prodaja

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 09:45

    Mamre, vjerski program

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 10:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 11:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontakt emisija (R)

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 14:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 15:00

    Zlato ravnice, emisija o poljoprivredi

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 15:40

    Budnica, talk show (R)

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 16:40

    Zvjezdani show, glazbena emisija (R)

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 19:00

    TV Koktel, emisija o kulturi (R)

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 20:00

    Impuls razvoja, mozaična emisija

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 22:30

    Osijek info, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 23:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 12-07-2020.

  • 23:55

    Kraj programa

    Nedjelja, 12-07-2020.

ŽNK OSIJEK – ŽFK SPARTAK 0:3

Nogometašice Osijeka poražene su rezultatom 0:3 u trećem susretu 6. kvalifikacijske skupine Lige europskih prvakinja od Spartaka iz Subotice, ukupnog pobjednika osječkog turnira koji se tako plasirao među 32 najbolja sastava Europe. Osječankama je trebala pobjeda obzirom da su u prvom susretu pobijedile 4:0 prvaka Moldavije Noroca te izgubile od prvaka portugala lisabonske Benfice 0:3. Subotičanke su se ipak pokazale kvalitetnijim i spretnijim suparnikom koji je slavio pogocima Poljak u 56. i 80. te Ilić u 83. minuti susreta. Nakon svih šest susreta 6. kvalifikacijske skupine Lige prvakinja koja je odigrana u Osijeku i Vinkovcima Spartak Subotica je prvi s 9, Benfica druga sa šest, Osijek treći s tri boda te četvrti Noroc bez bodova.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development