ŽNK OSIJEK – ŽNK AGRAM 5:0

U 12. kolu Prve Hrvatske lige nogometašice Osijeka na domaćem su igralištu Mačkamama u Industrijskoj četvrti uvjerlijvo pobijedile ekipu zagrebačkog Agrama 5:0. Nakon prvog poluvremena bez pogodaka Osječanke su se raspucale u nastavku, posebice Lorena Balić koja je postigla četiri pogotka dok je jedan u suparničku mrežu pospremila Ena Pernar. Druga je ovo pobjeda ŽNK Osijek u isto toliko kola nastavka prvenstva uoči dvotjedne natjecateljske stanke koja slijedi zbog obveza najbolje hrvatske ženske reprezentacije. Nakon 12. kola u vodstvu je i dalje Split s maksimalnih 36 bodova dok su Osječanke na drugom mjestu s tri boda manje zbog poraza pretrpljenog upravo protiv najvećih konkurentica iz Splita u prvom dijelu sezone. Sve ukazuje na to kako će o novim prvakinjama odlučivati međusobni susret nogometašica Splita i Osijeka koji je na rasporedu početkom lipnja upravo u posljednjem 18. kolu prvenstva u Osijeku.