• 09:30

    TV prodaja

    Petak, 15-11-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 10:30

    TV prodaja

    Petak, 15-11-2019.

  • 10:45

    Glazbeni program

    Petak, 15-11-2019.

  • 11:00

    Motor mobil, magazin (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 11:30

    U dobroj formi, magazin

    Petak, 15-11-2019.

  • 12:00

    Kultura 21, magazin

    Petak, 15-11-2019.

  • 12:30

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 13:00

    Osijek info, moziačna emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 13:30

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 14:30

    Glazbeni program

    Petak, 15-11-2019.

  • 14:55

    Karte na stol, talk show (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 15:55

    Vijesti, informativna emisija

    Petak, 15-11-2019.

  • 16:00

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 17:00

    Biblija govori, vjerska emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Petak, 15-11-2019.

  • 18:30

    Dom2, emisija o stanovanju

    Petak, 15-11-2019.

  • 19:00

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 19:30

    City music, glazbena emisija

    Petak, 15-11-2019.

  • 20:05

    Bujica, talk show

    Petak, 15-11-2019.

  • 21:00

    To smo mi, putopisna reportaža

    Petak, 15-11-2019.

  • 21:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija

    Petak, 15-11-2019.

  • 22:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 22:45

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Petak, 15-11-2019.

  • 00:00

    Kraj programa

    Subota, 16-11-2019.

  • 09:45

    TV prodaja

    Subota, 16-11-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 10:30

    TV prodaja

    Subota, 16-11-2019.

  • 10:45

    Lifestyle TV, magazin (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 11:30

    PItanje tjedna, informativna kontakt emisija (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 12:30

    Svirajte mi tamburaši, glazbena emisija (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 13:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 14:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 15:30

    Glazbeni program

    Subota, 16-11-2019.

  • 16:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 16:30

    Odaberi zdravlje, sponzorirani program (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 17:30

    Kako se snimao film, dokumentarna reportaža

    Subota, 16-11-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Subota, 16-11-2019.

  • 18:30

    Auto moto nautic vision, emisija o automobilizmu (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 19:00

    City music, glazbena emisija

    Subota, 16-11-2019.

  • 20:00

    Osijek info, mozaična emisija

    Subota, 16-11-2019.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Subota, 16-11-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Subota, 16-11-2019.

  • 23:00

    Kultura 21, magazin

    Subota, 16-11-2019.

  • 09:20

    TV prodaja

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 09:45

    Mamre, vjerska emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 10:00

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 10:30

    Slavonsko veselje, glazbena kontkat emisija (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 12:30

    Zdrava jabuka, sponzorirani program

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 13:30

    Karte na stol, talk show (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 14:30

    To smo mi, putopisna reportaža (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 15:00

    Zlato ravnice, poljoprivredna emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 15:30

    Znam što gledam, mozaična emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 16:00

    Moj ljubimac i ja, emisija o kućnim ljubimcima

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 16:30

    V&P tretman, talk show (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 17:45

    Mamre, vjerska emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 18:00

    Dnevnik, informativna emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 18:30

    Glazbeni program

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 19:00

    TV Koktel, mozaična emisija (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 20:00

    Impuls razvoja, emisija o gospodarstvu

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 20:30

    Slavonsko veselje, glazbena - kontakt emisija

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 22:30

    Dnevnik, informativna emisija (R)

    Nedjelja, 17-11-2019.

  • 23:00

    Kraj programa

    Nedjelja, 17-11-2019.

ŽNK PREGRADA – ŽNK OSIJEK 0:7

Nakon zimske natjecateljske stanke, susretima 10. kola otvoren je drugi dio prvenstva Prve Hrvatske lige nogometašica. Višestruke prvakinje i osvajačice Kupa Hrvatske nogometašice Osijeka, nastavak su otvorile gostovanjem u Pregradi gdje su, prema očekivanjima, uvjerljivo pobijedile istoimenog domaćina rezultatom 7:0. Osječanke su otpor domaćih slomile tek u drugom poluvremenu u koje su ušle s minimalnim vodstvom 1:0. Po dva pogotka postigle su Lojna i Joščak, a Culek, Andrlić i Radeljić po jedan. Nakon 10. kola, Osječanke su na vrhu ljestvice s maksimalnih 30 bodova, drugi je zagrebački Agram s 27, a treći Split s 24 boda. Zagrepčanke i Splićanke bit će i najozbiljnije konkurentice osječkim “zečicama” na putu do novog naslova državnih prvakinja.

Impressum

DIREKTORICA I GLAVNA UREDNICA

Ružica Smolčić

031 400 000

urednik@ostv.hr

VODITELJ TEHNIKE

Dario Čakmak

rezija@ostv.hr

VODITELJICA MARKETINGA

Mirjana Mlinarević

031 400 003

marketing@ostv.hr

Brzi upit

captcha

Dizajn i izrada: Gauss Development